Villaggio Calycanthus

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Veneto, Bibione
Ubytování Villaggio Calycanthus
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 015 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená v Bibione, apartmány s bazénem a vlastním parkovacím místem!


4–7 nocí v italském Bibione
Ubytování ve villaggiu Calycanthus
Apartmány pro 2–5 osob
Vlastní stravování
Pozvolná písečná pláž cca 500 m od residence
Bazén pro dospělé a děti k dispozici
1 kryté parkovací místo na apartmán v ceně ubytování
Tipy na výlety – Burano, Benátky, Murano, Verona
Malá domácí zvířata povolena zdarma
Telefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce
Doprava vlastní nebo autobusem


Bibione – oblíbené prázdninové letovisko v Itálii
Letovisko v severovýchodní části Itálie směrem na Terst, je nejbližším střediskem italského Jadranu pro české turisty. Bibione leží v oblasti Veneto. Bibione se může pyšnit svoji dlouho písčitou pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Pláže jsou zde placené i neplacené. Neplacené pláže se nachází spíše v západní části. V centra Bibione se nachází spousta restaurací, barů, kaváren či obchodů.
Villaggio Calycanthus 500 m od pláže
Villaggio Calycanthus je situované cca 500 m od pláže v Bibione v oblasti Lido del Sole plné zeleně. Pro své hosty má k dispozici bazén pro dospělé a děti (v provozu v závislosti na počasí v termínu cca 15. 5. – 15. 9.), lehátka u bazénu (omezená kapacita), dětské hřiště, zahradu, sluneční terasu a krytá parkovací místa (1 parkovací místo/apartmán v ceně). Hosté si mohou za poplatek zapůjčit povlečení za 6 €/os. a ručníky za 3 €/os,. dětská postýlka 4 €/den. Menší domácí zvířata jsou povolena na vyžádání zdarma. 
Bilo 3/5
Dvoupatrový apartmán, v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou, v patře je ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem, vlastní sociální zařízení. Apartmán je vybaven klimatizací, fénem, trezorem, SAT/TV, lednicí a kávovarem a předzahrádkou. 
Trilo 4/6
Dvoupatrový apartmán, v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou pohovkou, v patře je ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem, ložnice se dvěma lůžky, vlastní sociální zařízení. Apartmán je vybaven klimatizací, fénem, trezorem, SAT/TV, lednicí a kávovarem a předzahrádkou. 
Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii, v apartmánu je k dispozici kuchyňský kout
Restaurace a bary jsou k dispozici v centru města

Pláž 500 m od ubytování
Pozvolná písečná pláž je vzdálena cca 500 m od Villaggia. Plážový servis je k dispozici na místě za poplatek. Je možné objednat plážový servis společně s ubytováním za zvýhodněnou cenu.
Sport a zábava
Doporučujeme navštívit úterní dopolední trhy v Bibione, aquapark Aquasplash v Lignano, Guliverlandia (představení cvičených lachtanů a další – v Lignano). Dále je možné si vyzkoušet vodní sporty, windsurfing, můžete si vypůjčit vodní šlapadla, kajaky, vodní lyže. Mezi další vyžití v Bibione patří také rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, košíková, stolní tenis, golf (8 km), minigolf, jízda na koni, půjčovny kol, kolečkové brusle, diskotéky, karaoke, lunapark v Bibione, motokáry (v Lignanu). K dispozici je i delegát, který nabízí fakultativní výlety – Benátky, Benátské ostrovy + nám. Sv. Marka, Terst, Miramare a Aquilea, Verona, Padova, Grado, Portogruaro, aquapark v Lignanu a další. Bibione se také pyšní termálními lázněmi Bibione Thermae – voda s obsahem uhlovodíků o teplotě 32–34° C. 
Důležité informace

Check in od 16.00 do 19.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa od 4 let cca 0,75 €/os./den – hradí se na místě
Menší domácí zvířata jsou povolena na vyžádání u CK za poplatek 50 €/pobyt
Dětská postýlka za poplatek 4 €/den – hradí se na místě
Ložní prádlo 6 €/os./výměna, ručníky 3 €/os./výměna – hradí se na místě
Povinný poplatek za spotřebu energií 40 €/Bilo/pobyt a 45 €/Trilo/pobyt – hradí se na místě
Povinná vratná kauce 100 €/apt. – hradí se na místě
Klienti musí zanechat apartmán v čistém stavu, v opačném případě jim bude účtován poplatek od 45 € v závislosti na stavu apartmánu
Venkovní bazén otevřen cca od 15. 5. do 15. 9. v závislosti na počasí
Telefonická asistence v českém, nebo slovenském jazyce k dispozici
Plážový servis (speciální cena při objednání společně s ubytováním)
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě Villaggia Calycanthus je to cca 900 m
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas 
Pokud je v místě WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.