Villaggio Camping Baia Domizia

** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kampánie, Baia Domizia
Název ubytování Villaggio Camping Baia Domizia
Typ ubytování Kemp
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 275 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Villaggio Camping Baia Domizia se nachází v letovisku Baia Domizia a nabízí příjemné ubytování nejen pro rodiny s dětmi. Město Neapol je od kempu vzdálené cca 60 km.

Kemp nabízí přímý přístup na písčitou pláž. Na pláži je možné využít za poplatek plážový servis. K dispozici je zde několik bazénů (koupací čepice nutná) - bazén s vířivkou, poloolypmpijský bazén a bazén pro děti. Lehátka u bazénu jsou za příplatek.
Děti i dospělí mohou využít řadu aktivit, které kemp nabízí. Pro děti je zde i dětské hřiště. K dispozici je zde i sportovní využití: stolní tenis, tenis, posilovna, basketbal a plážový volejbal.
V kempu je také pizzerie/restaurace, cukrárnu, bar, supermarket a trafika.
Prádelna a Wifi zóna jsou za poplatek.
Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Standard a Happy Premium pro max. 6 osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možno ji objednat za poplatek 5 €/den.
Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek.

Lze zapůjčit:
povlečení - jednolůžko 15€; dvoulůžko 20€.
MH Happy Standard (trilo4): obývací místnost s kuchyňským koutem a místem na spaní pro 1 osob, ložnice s dvoulůžkem, pokoj s 3 lůžky (1 lůžko a palanda nebo 2 lůžka a 1 vyklápěcí lůžko), koupelna, venkovní posezení - stůl s židlemi a dvě lehátka. 5. a 6. osoba je za příplatek.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, tenisový kurt, klimatizace, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.