Villaggio Faro Punta Stilo

*
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Guardavalle Marina
Název ubytování Villaggio Faro Punta Stilo
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 887 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Villaggio Faro Punta Stilo s bungalovy a apartmány se nachází v těsné blízkosti bílé pláže, uprostřed zeleně v lokalitě Monasterace Marina cca 2 km od letoviska Guardavalle Marina.
Villaggio má vynikající polohu přímo u pláže s bílým hrubším pískem, vstup do moře je kamenitý. Klienti mají k dispozici recepci, restauraci s barem a pizzerii, minimarket, dětský koutek, parkoviště, bazén pro dospělé i pro děti, sportovní hřiště na minifotbal, plážový volejbal, animace v červenci a srpnu, basketbalové hřiště a tenisové kurty (za poplatek). Jedná se o jednoduché ubytování pro nenáročné klienty, kteří hledají především odpočinek u moře za příznivou cenu.

Poplatek za klubovou kartu 7 €/osoba/týden se platí povinné na místě (děti do 12 let jsou zdarma). Klubová karta zahrnuje: bazény, sportovní hřiště do 29/6 a od 31/8 (v ostatních termínech jsou za poplatek), animace (cca 25/6 - 7/9, v IT) a dětské hřiště.
Na místě se povinně platí za plážový servis (slunečník a 2 křesílka/apartmán) - 30 €/týden.

Pobyt s malým pejskem povolen za poplatek 20 €/týden (na vyžádání při rezervaci).

Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 1 €/os./den, děti od 3 - 8 let 0.50 €/os./den.
(trilo6): jednoduché ubytování pro nenáročné klienty - obývací místnost s kuch.koutem a palandou, dva dvoulůžkové pokoje, koupelna, terasa. Některé apartmány mohou mít kuch.kout na kryté terase.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, pes povolen, tenisový kurt, animace,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.