Villaggio La Fenosa s bazénem

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kampánie, Marina di Camerota
Název ubytování Villaggio La Fenosa s bazénem
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 928 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

PopisVillaggio LA FENOSA se nachází na vyvýšeném pahorku v  klidném prostředí obklopeném středomořskou vegetací,  v oblasti Národního parku Cilento, odkud je nádherný výhled na moře. Leží cca 3,5 km od centra městečka Marina di Camerota a několik minut chůze od privátní pláže (ze svahu po schůdcích). V areálu je klientům k dispozici recepce, restaurace, bar, místnost s TV, bazén (v provozu cca 21.05. - 23.09.), dětské a fotbalové hřiště, stolní tenis. Klubová karta zahrnuje, plážový servis a transfer minibusem na pláž (povinně za poplatek 15 €/os./týden v období 12.05. - 29.06. a 31.08. - 21.09., 40 € v období 29.06. - 31.08.). Animační programy v rámci miniklubu probíhají cca od 29.06. do 31.08.

V místě je český delegát s nabídkou fakultativních výletů - lodní výlety do jeskyní podél pobřeží Marina di Camerota, Pompeje, Vesuv, Capri, PAestum, AmalfiPlážcca 300 m + schody k pláži, pozvolný vstup do mořeStravavlastní (plně vybavený kuchyňský kout)Typ ubytováníApartmány jsou umístěny ve zděných bungalowech, všechny mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (na vyžádání, za poplatek), kuchyňský kout a stůl se židlemi se nachází na obytné verandě. Pro každý apartmán je vyhrazeno parkovací místo.

Apartmán MONO pro 2-4 osoby: ložnice s manželskou postelí a dvěma lůžky nebo patrovou postelí. Kuchyňský kout a stůl se židlemi se nachází na obytné verandě.

Apartmán BILO pro 4-5 osob: ložnice s manželskou postelí, někde s dalším lůžkem, pokoj se dvěma lůžky nebo jedním lůžkem a patrovou postelí. Kuchyňský kout a stůl se židlemi se nachází na obytné verandě.Cena zahrnuje7x ubytování, spotřebu energií, povlečení, parkovací místoPovinný poplatekzávěrečný úklid 30 EUR / mono, 40 EUR / bilo

pobytová taxa 1EUR / osobu nad 10 let / den (max. 7 dnů pobytu),

klubová karta 40 EUR / osoba od 4 let v období 29.06. - 31.08.

plážový servis a transfer minibusem na pláž 15  EUR / osoba / týden v období 12.05. - 29.06. a 31.08. - 21.09.Fakultativní poplatkyklimatizace 5 EUR / den. Zvířata nejsou nepolena.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.