Villaggio Luna 1/2

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Caorle Ponente
Název ubytování Villaggio Luna 1/2
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 219 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Oblíbené Villaggio Luna 1 leží v klidné části letoviska Caorle přibližně 350 od písečné pláže Ponente a 1,5 km od historického centra. Villaggio tvoří dva komplexy - Luna 1 a Luna 2, z nichž jeden je blíž k pláži (Luna 1) a u druhého se nachází dětský bazén, bazén pro dospělé se solární terasou a lehátky (Luna 2). Bazény v části Luna 2 jsou přístupné všem hostům celého villaggia. V areálu je rovněž dětské hřiště, restaurace, parkovací místa (pro Luna 1 v garážích, pro Luna 2 v garážích či venkovní).
Villaggio Luna 1 se nachází cca 150 - 200 m od pláže, Villaggio Luna 2 cca 250 - 350 m od pláže. Tvoří jej dvoupatrové řadové vilky, které mají v přízemí dlážděnou terasu, některé s venkovním krbem. Ve vilkách jsou všechny apartmány mezonetové s vnitřním schodištěm a vlastním sociálním zařízením.
Villetta B1/5 (bilo5): dvoupodlažní apartmán ve vilce v části Luna 2: obývací místnost s gaučem pro dvě osoby a kuchyňský kout, třílůžková ložnice, koupelna a malá zahrádka.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, výtah, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.