Villaggio Marco Polo - hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kalábrie, Ricadi
Ubytování Villaggio Marco Polo - hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 8 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená v 3* hotelu Marco Polo s polopenzí a bazénem, dítě do 3,99 let na přistýlce zdarma!


Jedno z nejkrásnějších míst Kalábrie – oblast Capo Vaticano
7 nocí v hotelu Marco Polo ***
Ubytování v pokojích pro 2–4 osoby s polopenzí
Dítě do 3,99 let zdarma na přistýlce
Plážový servis v ceně pobytu
Klimatizace zdarma
Venkovní bazén k dispozici
Krásný panoramatický výhled


Kalábrie – oblast nádherné přírody a skvělé kuchyně
Kalábrie patří k výjimečným krajům Itálie zejména pro svou přírodu, průzračné moře, bílé písečné pláže, ale také díky své jižanské atmosféře. Je to oblast z větší části hornatá, avšak má 800 km krásných pobřeží a je vhodná pro letní dovolenou protože nabízí největší počet slunečních dní v roce. Pobřeží v oblasti Capo Vaticano je ideální pro potápění. Nádherné je městečko Tropea, které se tyčí na skalnatém výběžku. Kalábrie má také tři národní parky – Nazionale dell´Aspromonte, Nazionale della Sila nebo park Pollino. Pálivost je to, čemu kalábrijská kuchyně vévodí. Vyrábí se zde např. ostré oleje, pečivo, omáčky a pesta, dokonce i ostré sladkosti. Na každém trhu najdete několik druhů pálivých papriček, nejen červených, ale i zelených, nebo žlutých.
Ubytování ve Villaggiu Marco Polo
Toto villaggio se nachází poblíž nádherné pláže Riaci (Ricadi – Santa Domenica), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana, cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Villaggio je rozděleno na kempingovou, apartmánovou a hotelovou část. Villaggio je situováno ve 3 úrovních, vybudované do svahu s panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a apartmány. Na druhé úrovni, která je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy (za poplatek 0,20 €/použití), najdeme apartmány a hotelové pokoje, které jsou obklopeny zelení citronovníků a pomerančovníků. Uprostřed je k dispozici bazén, amfiteátr pro animační programy (v termínu 15. 6. –15. 9. 2021), fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň villaggia je situovaná přímo u pláže a je zde umístěná kempingová část, obchod, bar a restaurace s výhledem na moře. Ve villaggiu je k dispozici WiFi za poplatek.
Dvoulůžkové pokoje Economy s možností až 2 přistýlek
Pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon, miniledničku, TV, klimatizaci, WiFi za poplatek, trezor (za poplatek 10 €/týden). Přistýlka je formou patrové postele.
Dvoulůžkové pokoje Classic s možností až 2 přistýlek
Zrekonstruované pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon, miniledničku, TV, klimatizaci, WiFi za poplatek, trezor (za poplatek 10 €/týden). Přistýlka je formou patrové postele.
Stravování formou polopenze

Kontinentální snídaně (pečivo, šunka a sýr)
Servírované večeře – výběr ze tří menu o dvou chodech, přílohový bufet, neomezená voda

Písečná pláž
Oblast omývá Tyrhénské moře, které je od ubytování ve vzdálenosti cca 50 – 350 m se soukromou pláží s bílým pískem. Plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj) je již zahrnut v ceně.
Sport a zábava
Bazén, široká nabídka výletů do okolí, šnorchlování, půjčovna šlapadel, vodní a plážové sporty, amfiteátr, tenisový kurt, fotbalové hřiště.
Tipy na výlety

Sicílie
Řím
Neapol
Národní parky Aspromonte, Calbria, Pollino
Tropea
Sorrento

Důležité informace

Check in od 17.00, check out do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se na místě
Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání v CK za poplatek 30 €/pobyt (nesmějí se však pohybovat ve společných prostorách) – hradí se na místě
Trezor za poplatek 10 €/týden – hradí se na místě
WiFi připojení za poplatek, dle aktuálního ceníku na místě
Plážový servis je v ceně (1x slunečník, 2x plážové křeslo/pokoj)
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.