Villaggio Mediterraneo

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Rosolina Mare
Název ubytování Villaggio Mediterraneo
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 225 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Villaggio Mediterraneo se nachází nedaleko centra letoviska a od pláže je odděleno piniovým hájem. Při příjezdu se platí povinný poplatek za bazén 50 - 70 €/týden podle termínu (na rodinu max 6 osob), v provozu přibližně od poloviny května do poloviny září, povinná koupací čepice. V komplexu je k dispozici sluneční terasa, bar, pizzerie a restaurace.
Ubytování je nabízeno v apartmánech umístěných ve třípatrových residencích a řadových vilkách. Ke každému apartmánu náleží parkovací místo. Na vyžádání možnost wifi (za poplatek 25 €/týden, v případě zájmu nutno objednat již při rezervaci). Na vyžádání je možné objednat mikrovlnou troubu do apartmánu.
Možnost objednat plážový servis na pláži Perla nebo Happy Days (slunečník a dvě lehátka), hradí se na místě. Poplatek za pláž Perla cca 80 €/ týden (tato pláž je větší a disponuje prolézačkami pro děti) a za pláž Happy Days cca 60 €/ týden.

Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 10 € za apartmán a týden (bez ohledu na počet osob v apartmánu). Taxa se vybírá maximálně za dva týdny.
(trilo6): apartmán v residenci - obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou posteli, ložnice s 2 lůžky, sociální zařízení, balkon nebo zahrádka.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes zakázán, TV, klimatizace, terasa / balkón,



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.