Villaggio Mediterraneo

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Veneto, Rosolina Mare
Ubytování Villaggio Mediterraneo
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 948 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Báječná letní dovolená v Rosolina Mare! Ubytování ve Villaggio Mediterraneo***, klidné ubytování jen 150 m od centra


5–7 nocí v letovisku Rosolina Mare, Itálie
Ubytování v apartmánech nebo vilkách až pro 6 osob
Vlastní stravování
Možnost pračky za příplatekKlimatizace možná za příplatek pouze ve vilce
Bazén za příplatek
K dispozici je zahrada
Vlastní doprava


Skvělá dovolená v Rosolina Mare
Rosolina Mare se nachází v oblasti Veneto. 8 km dlouhý pás zlatavé pláže je specifickým znakem letoviska Rosolina Mare. Poloostrov doslova utopen v zeleni piniových lesů vybízí k relaxaci, ale i k ozdravným pobytům zaměřených na léčbu respiračních onemocnění. Pláž má velmi pozvolný vstup do moře a na své si zde přijdou jak malí, tak i velcí milovníci vodních radovánek. V sezóně se město v nočních hodinách mění v jednu velkou promenádu překypující obchůdky, bary a restauracemi.
Ubytování ve Villaggio Mediterraneo***
Villaggio Mediterraneo jsou řadové vilky nebo apartmány v patrovém domě v klidné lokalitě, v blízkosti borového lesa a vzdálené cca 750 m od pláže a cca 150 m od centra Rosolina Mare. Villaggio je vybaveno bazénem, vstup je za poplatek 9 €/osoba/den nebo 35 €/osoba/týden, bazén může být z důvodu nařízení uzavřen. K dispozici je zahrada. Klientům je k dispozici také parkoviště (vždy však 1 parkovací místo/apt.).
Trilo 4/6
Apartmán je vybaven dvoulůžkovou ložnicí, ložnicí s manželským lůžkem, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, vlastním sociálním zařízením, terasou nebo balkonem.
Vilka 4/6
Vilka je v přízemí vybavena obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. V 1. poschodí je ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální zařízení a balkon. Každá vilka má vlastní zahrádku s grilem. Do vilky je možno za poplatek 25 €/týden vyžádat klimatizaci anebo pračku za poplatek 30 €/týden (nutno hlásit při rezervaci).
Stravování

Stravování je ve vlastní režii klientů
K dispozici vybavený kuchyňský kout
Centrum vzdálené cca 150 m

Villaggio se nachází 750 m od pláže
Pláž se nachází cca 750 m od ubytování. Pláž je v některých místech až 100 m široká a několik kilometrů dlouhá s pozvolným vstupem do moře. Ideální je především pro rodiny s dětmi. V Rosolině jsou pláže placené i volné s řadou plážových barů a sportovním zázemím.
Sport a zábava
V centru Rosolina Mare najdete hlavně bary, diskotéky, herny, hřiště, dětské hřiště, půjčovny aut, kol a skútrů, vodní sporty, šlapadla, kanoe, windsurf, trhy. Individuálně můžete navštívit tyto města: Verona, Padova, San Marino, Ravenna, Florencie, Bologna, Pomposa, Ferrara, Benátky vzdáleny pouze 70 km. Nádherná je také návštěva rezervace s naučnými stezkami na jižním cípu poloostrova, na kterém se Rosolina Mare rozkládá – Giardino botanico.
Důležité informace

Check in 16.00–19.00 a check out 10.00
Povinná pobytová taxa cca 10 €/pobyt/apartmán – hrazeno na místě
Povinná vratná kauce 100 €/apt. – hradí se na místě
Nepovinný závěrečný úklid 40 €/apt.– hrazeno na místě
Domácí zvířata povolena 35 €/pobyt (na vyžádání v CK) – hradí se na místě
Povlečení 6,5 €/os., ručníky 4,5 €/os., dohromady jako set 10 €/os. – hrazeno na místě
Bazén je nově za příplatek. Vstup stojí 9 €/osoba/den nebo 35 €/osoba/týden
Dětská postýlka na vyžádání 18 €/os. (na vyžádání u CK) – hradí se na místě
Do vilky je možné za poplatek 25 €/týden vyžádat klimatizaci anebo pračku za poplatek 30 €/týden (nutno hlásit při rezervaci).
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Z agentury, kde si klienti vyzvedávají klíče, se do apartmánu dopravují po vlastní ose/na vlastní náklady, v případě Villaggio Mediterraneo je to cca 350 m od agentury
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.