Villaggio Oasi Maremma

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Toskánsko, Scarlino
Název ubytování Villaggio Oasi Maremma
Typ ubytování Bungalov
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 853 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

PopisTypické toskánské městečko, nad kterým se tyčí mohutný hrad, leží v pohoří Monte d´Alma (559 m. n. m.). Odtud je překrásný pohled na kopce, planiny a pobřeží. Kilometry dlouhé, piniemi obklopené písečné pláže sahají od Puntone di Scarlino (6 km) až k přímorskému středisku Follonica.

Villaggio Oasi Maremma je skutečná „oáza“ v krásné toskánské přírodě, nedaleko pláží a nadohled od městečka Scarlino, které tvoří nádhernou kulisu.Plážcca 9 kmStravavlastní, plně vybavený kuchyňský koutTyp ubytovánízděné bungalovy (celkem 48) jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, telefon, trezor, klimatizace, Wi-FI, terasa se zahradním nábytkem.

bungalov A2: (cca 20 m2, max. 2 osoby) studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, TV/SAT, telefon, trezor, klimatizace, Wi-FI, terasa se zahradním nábytkem.

bungalov B4: (cca 40 m2, max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC, TV/SAT, telefon, trezor, klimatizace, Wi-FI, terasa se zahradním nábytkem.

bungalov C6: (cca 40 m2, max. 6 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC, TV/SAT, telefon, trezor, klimatizace, Wi-FI, terasa se zahradním nábytkem.Cena zahrnuje7x ubytování, spotřeba energií, trezr, telefon, SAT/TV využití volejbalu, animačního programu od 22.6. - 7.9., využití baénuPovinný poplatekzávěrečný úklid 35 EUR / bungalov pro 2 osoby, 50 EUR / bungalov pro 4-6 osob (klienti musí nechat uklizený kuchyňský kout, nebo další poplattek 30 EUR), vratná kauce 100 EURFakultativní poplatekzvířata nejsou možnáTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.