Villaggio Parco Hemingway

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano
Ubytování Villaggio Parco Hemingway
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 584 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Skvělá letní dovolená v Itálii! Ubytování ve Villaggio Parco Hemingway


Oblíbená italská přímořská destinace Lignano Pineta
Ubytování v apartmánech Parco Hemingway*** 
Apartmány pro 2–7 osob
Vlastní stravování
2 venkovní bazény s lehátky
Parkovací místo v ceně
WiFi zdarma, limitovaná
Malá domácí zvířata povolena za poplatek
Apartmány s klimatizací, mikrovlnkou a balkonem
Ložní prádlo s týdenní výměnou v ceněTelefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce
Doprava vlastní 


Krásné místo pro dovolenou s mnoha zajímavými místy
Furlansko–Julské Benátsko je nejsevernější část Jaderského moře v oblasti s bohatou historií. Je to region nabízející koupání v moři a třítisícové vrcholky Alp i Dolomit. Metropolí je město Terst. Tato oblast nabízí rozmanité možnosti, např. překrásné pláže na jihu, nebo památky v romantických přístavech. Světového věhlasu dosahují také místní vína a místní speciality, které najdete na tradičních trzích. Lignano je úžasný poloostrov s dlouhou zlatavou písečnou pláží. Pozvolný vstup do moře ocení hlavně rodiny s dětmi, ale oblast milují i mladé páry – spoustu plážových aktivit a večerních akcí ve městě. Město Lignano vyhledává spousta klientů také kvůli dostupnosti, z Prahy jen cca 750 km a Brna cca 670 km.
Villaggio Parco Hemingway
Toto villaggio, složené z menších dvoupatrových budov rozmístěných v piniovém háji a parku se stejnojmenným názvem, se nachází v klidné zóně jen pár minut chůze od pláže (cca 800 m) a nedaleko centra části letoviska Lignano zvané Pineta. Mezi vybavení patří bazén pro děti a bazén pro dospělé (oba v provozu v závislosti na počasí cca 15. 5.–15. 9.), sluneční terasa s lehátky (omezená kapacita), WiFi (1 připojení/apt., provoz omezen), prádelna (za poplatek) a 1 parkovací místo/apartmán.
Všechny apartmány jsou prostorné, moderně zařízené a mají vlastní soc. zařízení, fén, klimatizaci, trezor, mikrovlnnou troubu, kávovar, SAT/TV a balkon.
Bilo 2/4 (typ H)
Ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Nachází se ve zvýšeném přízemí.
Bilo 2/5 (typ 5H)
Ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.
Trilo 4/7 (typ I7)
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem + jedním samostatným lůžkem a ložnice se 2 lůžky. Apartmány jsou dvoupodlažní (ložnice se dvěma lůžky je umístěna v patře). 
Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii, klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu apartmánu

Pláž
Soukromá písečná pláž se nachází cca 800 m od rezidence, nejbližší volná pláž se nachází 2 km od ubytování. Lignano je obklopeno ze tří stran Jaderským mořem a lagunou Marano. Téměř 8 kilometrů dlouhá a široká, zlatavě písčitá pláž se pozvolna noří do klidných vod Jadranu, ke kterým to z žádného místa Lignana nebudete mít dále než zhruba 500 m. Pláž nabízí ideální místo pro rekreaci nejen rodin s dětmi, ale i pro mladé, kteří si chtějí užít nočního života a zábavních parků. V Lignanu je také pláž pro psy Doggy Beach, poblíž Marin Office No. 1. V tomto areálu jsou speciálně upravená místa se slunečníky, bazénky, obchod s psími potřebami, veterinární služba a speciálně uzpůsobená pláž pro bezpečný vstup pejsků do moře. Plážový servis není v ceně pobytu, klienti si jej kupují na místě. 
Tipy na výlety

Benátky 109 km vzdálené jsou určitě tipem pro zpestření dovolené. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum.
Parco zoo Punta Verde je necelých 8 km vzdálená zoo. Rozkládá se na ploše cca 100 000 metrů čtverečních a chovají zde přes 1000 zvířat (150 druhů) v 70 výbězích.
Aquapark Aquasplash se nachází 5,3 km od ubytování a nabízí klasické atrakce jako skluzavky a tobogány různých délek, ale i vodní překážkovou dráhu podobnou populárnímu pořadu „Drtivá porážka“. Pro milovníky adrenalinu je zde atrakce „Banzaiii“, „Kamikaze“ nebo provazová pyramida nad bazénem.
Beach arena, kde se hrají amatérské turnaje v plážovém volejbalu, fotbalu, ragby, tenisu a nohejbalu. Pořádají se zde také večerní vystoupení a koncerty kapel.
Dále Lignano nabízí termální lázně, golfový klub, nebo dětský park Parco Junior.

Důležité informace

Check in 16.00–20.00 hod., check out je nutný provést do 9.00, v květnu, červnu a září je check in možný 15.00 – 19.00 hod.Telefonická asistence v českém nebo slovenském jazyce
Povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den – hrazeno na místě
Malá zvířata povolena za poplatek 35 €/zvíře/týden (na vyžádání u CK)
Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 20 €/týden
Povinný poplatek za závěrečný úklid 38 €/apt. (klienti jsou povinni zanechat kuchyňský kout čistý)
Povinná vratná kauce 100 €/apt., v případě skupiny mladistvých do 26 let je kauce 300 € a v období Pentecoste je kauce 500 €/apt.
Parkování na soukromém parkovišti – 1× parkovací místo na apartmán
Plážový servis není v ceně pobytu
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
John Heminqway půjde v Lignanu po stopách svého dědy Ernesta Lignano, poloostrov na půl cesty mezi Terstem a Benátkami je zelený a voňavý. Na jedné straně řeka Tagliamento a na straně druhé Laguna di Marano. Mezi tím osm kilometrů písečných pláží. Právě po nich se v padesátých letech s láskou k místu procházel i Ernest Heminqway.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.