Villaggio Saturno s bazénem

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Kampánie, Marina di Camerota
Název ubytování Villaggio Saturno s bazénem
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 508 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

Popisvillaggio se nachází v oblasti národního parku Cilento. Tato oblast je známá především bílými plážemi, křišťálově čistým mořem a bohatou středomořskou vegetaci. Villaggio je umístěno ve stínu vzrostlých stromů a přímo navazuje na pláž. Příjemnou dovolenou zde zažijí všechny generace.Plážpísečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis zahrnut v ceně pobytu (9/6-23/6 a 1/9-8/9).Stravavlastní ( plně vybavený kuchyňský kout)Typ ubytovánímobilhomy/bungalovy jsou jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, terasa s posezením.

A4 bungalov (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, SPR+WC, kuchyňský kout je na zastřešené venkovní terase s posezením.

B4 apartmán (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, klimatizace, SPR+WC, terasa s posezením. Apartmány jsou umístěny v 1. a 2. patře.

M4 mobilhome (cca 22m2, max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem, klimatizace, SPR+WC, terasa s posezením.Cena zahrnuje7x ubytování, plážový servis (9/6-23/6 a 1/9-8/9), spotřeba energií, závěrečný úklid, využití bazénu, půjčení kol, parkování, ložní prádlo s týdenní výměnouPovinný poplatekpobytová taxa 1EUR / osobu nad 10 let / den (max. 7 dnů pobytu), klubová karta od 23.6. - 1.9.2018 (zahrnuje plážový servis) děti do 4 let zdarma, dítě 5-10 let 10 EUR / osobu / týden, dospělá osoba 20 EUR / osobu / týdenZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.