Villaggio Solmare

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Benátsko, Rosolina Mare
Název ubytování Villaggio Solmare
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 171 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nový residenční komplex s bazénem (v provozu přibližně od 3/6 do 3/9, podle počasí) se nachází v klidné části letoviska, cca 400 m od centra a necelých 900 m od pláže. Apartmány jsou moderně zařízeny, mají vyhrazené parkovací stání. Na vyžádání při rezervaci možnost objednání apartmánu s klimatizací za příplatek a wifi (poplatek 25 €/týden). Na vyžádání je možné objednat mikrovlnou troubu do apartmánu.
Poplatek za dětskou postýlku je 18€.
Na vyžádání a za poplatek 35€/ týden je možný pobyt s pejskem.

Je možné objednat plážový servis na pláži Perla nebo Happy Days. Cena zahrnuje slunečník a dvě lehátka. Poplatek za pláž Perla je 80 €/ týden (tato pláž je větší a disponuje prolézačkami pro děti) a za pláž Happy Days je poplatek 60 €/ týden.

V sezóně jezdí na pláž a zpět turistický vláček (přibližně každou hodinu, pondělí - sobota cca od 9 do 12.30 a od 16 do 19 hod), na místě lze zakoupit předplatné na celý týden za cca 20 €/týden pro celou rodinu.

Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 10 € za apartmán a týden (bez ohledu na počet osob v apartmánu). Taxa se vybírá maximálně za dva týdny.
(trilo6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, TV, klimatizace (za příplatek 25 €/týden), sociální zařízení, terasa nebo zahrádka. Některé apartmány mají i venkovní krb.

Popis ubytování

Vybavenívenkovní bazén, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.