Zkrácená dovolená v Lido di Jesolo (hotel Tropical) a Benátky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Itálie, Veneto, Benátky, Lido di Jesolo
Název ubytování Benátky
Typ ubytování Zajímavé místo
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 899 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis:Zkrácená dovolená v Lido di Jesolo (hotel Tropical***) a Benátky


5denní zkrácená dovolená v Itálii
Romantické Benátky a dvoudenní dovolená u moře
Celodenní návštěva Benátek
Ubytování na 2 noci v hotelu Tropical*** s polopenzí
Hotel se střešním bazénem
Plážový servis v ceně
Možnost fakultativních výletů
Služby oblastního delegáta
Doprava moderním autokarem
Nástupní místa a časy odjezdů


Pohoda u moře i den v Benátkách
Není pochyb, že Benátky jsou jedním z nejoblíbenějších turistických cílů Itálie. Toto světoznámé město v laguně vás nadchne svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem. S nespočtem kanálů, významných památek a romantických mostů jsou Benátky doslova světovým pojmem. Patří mezi nejnavštěvovanější města v Itálii a díky své jedinečnosti byly zapsány i na seznam světového dědictví UNESCO. 
První den v Benátkách, dva dny u moře
Autobus Vás vysadí ráno kolem 7.00–8.00 hod. na Punta Sabbioni, k lodi Vás doprovodí technický průvodce a následně máte vlastní program. Technický průvodce na místě stanoví čas odjezdu z Benátek zpět lodí na Punta Sabbioni (cca kolem 17.00 hod.). Následně se pojedete ubytovat do Lido di Jesolo, kde budete kolem 18.00–19.00 hod. Tady už na vás bude čekat ubytování v tříhvězdičkovém hotelu Tropical s polopenzí. V Lido di Jesolo strávíte celkem dvě noci, a to zcela ve vlastní režii. Kdo se těší na odpočinek, ten může nasávat sluneční paprsky na pláži, kdo touží po poznávání, ten může vyrazit na procházky po dlouhé městské promenádě, anebo využít některé z nabídky fakultativních výletů, které vám představí oblastní delegát na místě. 
Lido di Jesolo – letovisko, které nadchne každého
Lido di Jesolo je největší a nejživější letovisko celé Benátské riviéry. Podél 15 km dlouhé pláže se táhne řada vysokých budov hotelů a turistických komplexů, díky nimž se Lido di Jesolu přezdívá italské Miami. Na promenádě, která celé letovisko protíná, najdete nepřeberné množství obchůdků, restaurací, barů, kaváren i diskoték. Na své si zde ale přijdou i rodiny s dětmi. Dlouhá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je ideální pro malé vodní nadšence. Že je Lido di Jesolo perfektní destinací, také potvrzuje prestižní ocenění Modrá vlajka, kterou každoročně uděluje evropská komise za čistotu a kvalitu pláží.
Program zájezdu
1. den
Odjezd z ČR v podvečerních/večerních hodinách dle nástupního/svozového místa.
2. den
V ranních hodinách (cca 7.00) příjezd do Punta Sabbioni.

Plavba lodí do BenátekIndividuální volno (bez průvodce)
Plavba lodí zpět na Punta Sabbioni
V odpoledních/podvečerních hodinách odjezd směr Lido di Jesolo (přesný čas sdělí delegát na místě)
Zhruba v 18.00–19.00 příjezd do Lido di Jesolo a ubytování v hotelu Tropical ***
Večeře v hotelu

3. den

Snídaně v hotelu
Individuální volno v Lido di Jesolo, koupání, možnost fakultativních výletů (aktuální nabídku představí delegát na místě) apod.
Večeře v hotelu

4. den

Snídaně v hotelu
Individuální volno v Lido di Jesolo, koupání, možnost fakultativních výletů (aktuální nabídku představí delegát na místě) apod.
V podvečerních/večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den

Příjezd do ČR v ranních/dopoledních hodinách dle nástupního/svozového místa

Hotel Tropical ***
Tříhvězdičkový hotel Tropical najdete v centrální části letoviska Lido di Jesolo, mezi náměstími Piazza Milano a Piazza Torino. Hotel leží hned vedle ulice Via Altinate, která v letovisku platí za promenádu s řadou restaurací, kaváren i obchůdků. Kousek to odtud budete mít i na pláž – k té nejbližší jen cca 2 minuty chůze. Hotel je vybavený vstupní halou s terasou, restaurací a parádním střešním bazénem s lehátky. Ubytováni budete v moderně vybaveném pokoji s vlastním sociálním zařízením, SAT/TV a balkonem.
Plážový servis v ceně
Hotel také disponuje vlastní vyhrazenou pláží. Každý pokoj má k dispozici dvě plážová lehátka a jeden slunečník. Plážový servis je zahrnut v ceně pobytu.
Stravování formou polopenze

Snídaně formou bufetu
Tříchodové servírované večeře + bufet salátů a zeleniny

Důležité informace o zájezdu
Cena zahrnuje

2× ubytování v hotelu Tropical *** s polopenzí
Doprava klimatizovaným autobusem
Služby technického doprovodu v autobuse
Služby oblastního delegáta v Lido di Jesolo
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění
Vstupy do jednotlivých památek
Případný příplatek za nástupní místo
Povinný příplatek 25 €/osoba (zahrnuje zpáteční lodní lístek z Punta Sabbioni, parkovné a turistický poplatek za vjezd do Benátské laguny – vybírá průvodce v autobuse)

Orientační ceny vstupů

Dóžecí palác 25,00 € (6–14 let 13,00 €)
Gallerie Academia 12 €/dospělí, 2 €/studenti 18–25 let, děti do 18 let zdarma

Další informace

Doporučené kapesné cca 100 €
Změna programu zájezdu vyhrazena
Ubytování v hotelu Tropical*** může být z organizačních důvodů zaměněno za jiný hotel 3* standardu v Lido di Jesolu
Pozor! Město Benátky schválilo zavedení povinného vstupního poplatku ve výši cca 3 €/osoba/den. Předpokládaná platnost tohoto nařízení je od 1. 1. 2020. Vstupní poplatek není zahrnut v ceně zájezdu.
Upozornění: hlavní nástupní místo je Brno, vše ostatní mimo brněnskou linku jsou svozová místa. Svozové a rozvozové linky mohou být realizovány autobusy Autokarem nebo pronajatými autobusy jiných firem, minibusy, automobily či oficiálními veřejnými linkami jako RegioJet apod. nebo vlaky.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Zákazů v Benátkách přibývá. Chystá se nová kampaň Jste tady vítáni, ale musíte hrát podle pravidel. Nebo zaplatit pokutu. Taková je zpráva benátských úřadů, které přicházejí s novou kampaní, jež má turisty přimět k adekvátnímu chování. Město se totiž potýká s návalem turistů a místní obyvatelé začínají ztrácet veškerou trpělivost. O kampani informoval britský Independent.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.