Herods, Tel Aviv

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita
Název ubytování Herods, Tel Aviv
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 26 740 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštivte Tel Aviv-Jaffo - pulzující, kosmopolitní metropoli státu Izrael, centrum kultury a zábavy. Tel Aviv kypí životem 24 hodin a opravdu nikdy nespí.

Odlety z Prahy, Vídně, Katovic nebo Krakova.

Když přistanete na mezinárodním letišti Ben Gurion, jste jen deset minut jízdy od města. A tady už začíná vaše základna pro rekreaci, relax a poznávání. Čeká vás „Bauhaus (Bílé město)“ - unikátní urbanistická kolekce staveb převážně z 30. let 20. století, která byla v roce 2003 prohlášena organizací UNESCO světovou kulturní památkou.
Ubytování: Hotel zve hosty do atmosféry Tel Avivu z 30. let. Nachází se na pobřeží Středozemního moře, přímo na promenádě u pláže. Má 354 pokojů s interiéry ve stylu britského mandátu, všechny mají balkon s výhledem na moře.
Na podlažích 1-6 jsou pokoje typu Deluxe, v patrech 7-14 - pokoje typu Executive. Hosté těchto pokojů a vyšších kategorií mohou volně využívat služby Business Lounge v 17. patře. 61 pokojů typu Club se nacházejí v patrech 15-18.
Hotel nabízí také gurmánskou restauraci, moderní fitness klub a lázně.Tel Aviv je klidná a bezpečná metropole, kde se v podstatě nesetkáte s násilím a kriminalitou. Turisté se můžou pohybovat svobodně a bez omezení všude a to ve dne i v noci. Obyvatelé města „Telavivim“ jsou přátelští a téměř všichni mluví anglicky nebo rusky, takže se tady budete za chvíli cítit opravdu jako doma.
V Tel Avivu-Jaffo svítí slunce téměř celý rok. Také v zimních měsících zde návštěvník nalezne mírné podnebí, hřejivé sluníčko a pocit opravdového uvolnění. V létě se po celém městě organizují různé akce, jako festivaly, beach parties, nebo open air koncerty.

Telavivská riviéra to je 14 kilometrů krásných a čistých písečných pláží přímo ve městě, protkaných nesčetným množstvím kaváren a restaurací, lemujících pobřeží. Většina hotelů ve městě se také nachází přímo na pobřeží a pobřežní promenádě, nebo v její těsné blízkosti.

Pokud plavete, běháte, hrajete tenis nebo děláte rychlou chůzi, tohle všechno můžete provozovat právě v Tel Avivu.

Možnost doobjednání jedno nebo vícedenních exkurzí v Tel Avivu (Bauhaus,...), do Cesareje, Haify, ke Galilejskému jezeru, do Jeruzaléma, k Mrtvému moři nebo do Eilatu.

Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.


Popis dopravy:
pravidelná linka Praha-Tel Aviv-Praha, incl.let. poplatky a taxy

Popis stravování

Snídaně formou bohatých bufetových stolů s nabídkou místních jídel a středomořské kuchyně bohaté na lokální ingredience.

Popis ubytování

ubytování ve 2 lůžkových pokojích, klimatizace, sociální zařízení se sprch.koutem, WC a fénem, TV/SAT, telefon, wi-fi, mini bar, trezor.
check in: od 15:00
check out: do 11:00Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.