Kikar Boutique Hotel, Netanja

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Izrael, Netanya
Ubytování Kikar Boutique hotel, Netanya
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 24 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kikar Boutique Hotel je určen pro návštěvníky, kteří hledají kombinaci šarmu a výhodné polohy. Jedná se o malý, komfortní hotel, který se nachází v centru města Netanja přezdívaného perlou středozemního pobřeží Izraele, známého pro své krásné promenády a nádherné pláže.
Z pokojů a nádherné terasy si můžete vychutnat pohled na náměstí Nezávislosti s útulnými kavárnami a příjemnými restauracemi (tady si určitě vyberete z nabídek bohatých snídaní a večeří), malými obchody a fontánou. Výběrem tohoto hotelu se stáváte součástí letní a uvolněné atmosféry, která zde panuje. Hotel se nachází 200 metrů od nádherné promenády a stejně krásné písečné pláže. Pokoje jsou po renovaci.

Odlety z Prahy, Vídně a Budapešti.

Vybavení pokojů: pokoje jsou zařízeny s veškerým potřebným vybavením a komfortem jako jsou Wi-Fi připojení k internetu bez poplatku, TV s plochou obrazovkou LCD TV, minibar, telefon a bezpečností trezor na pokoji. Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně.

Pláž: písečná pláž, slunečníky a lehátka za poplatek, na pláži sprchy, občerstvení, kavárny, záchranná plavecká služba po celý den. Pláž je pravidelně udržovaná.Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.


Popis dopravy:
pravidelná linka Praha-Tel Aviv a zpět, incl.let. poplatky a taxy

Popis ubytování

ubytování ve 2 lůžkových pokojích, s klimatizací, sociálním zařízením s WC, TV s plochou obrazovkou LCD TV, mini-barem, telefonem a bezpečnostím trezorem TV/SAT, telefonem, wi-fi, rádiem, minibarem a trezorem.
check in: od 15:00
check out: do 11:00Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.