The Boardwalk Village

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Jamajka, Karibik, Jamajka
Název ubytování The Boardwalk Village
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 34 993 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Místní restaurace je známá svou přípravou humrů. Přímo v moři si z klece můžete vybrat svého humra a nechat si ho připravit. Pokud byste nepatřili k milovníkům mořských plodů, budete také spokojeni. Mezinárodní kuchyně by měla uspokojit všechny návštěvníky. V hotelu je možné bydlet bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí.

Popis ubytování

O hoteluThe Boardwalk Village se nachází přímo na pláží Seven Mile. Příjemná restaurace přímo na pláži, stejně jako umístění pokojů z kterých to budete mít do vod Karibiku jen několik málo kroků Vás možná uchvátí na tolik, že nám v průběhu Vaší dovolené budete psát dotazy na možnost prodloužení pobytu.Poloha a popisHotel Boardwalk Village se nachází v serverní části pláže Seven Mile, nedaleko od ostrůvku Booby Cay. Na tento ostrůvek si můžete udělat výlet třeba na kajaku, který si můžete zapůjčit u hotelu.PokojeVšechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízení, TV a klimatizací nebo ventilátorem. Hotel nabízíme s ubytováním v pokoji Standard room, kde se nachází postele typu "queen" bed - postel, na které se vyspí až 2 osoby. Pokoj tak celkově nabízí možnost ubytování až 4 osobám. Ve složení 4 osob na pokoji se můžete těšit na příznivější cenu, než při ubytování 2 osob.Služby hoteluV hotelu se přímo na pláži nachází restaurace, kde si můžete vychutnat k snídani třeba omeletu z humra a večer posedět u výtečného koktejlu, nebo třeba typického jamajského piva značky Red Stripe. Lehátka na pláži jsou pro hotelového hosty zdarma, stejně jako připojení Wi-Fi. Využít můžete také skákací trampolínu, půjčovnu kajaků nebo malý obchůdek, který patří k hotelu.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceBílé pláže, tyrkysově modré moře, procházka uprostřed vodopádů, šnorchlování mezi exotickými rybami, pravý jamajský rum, třtinový cukr, rytmy reggae i vůně marihuany. Tato slova asi nejvíce charakterizují zemi, kterou bychom mohli bez nadsázky nazvat perlou Karibiku.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.