Mosambik: safari a pobyt u oceánu │ individuálně - Jock Safari Lodge

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Jihoafrická republika, Mosambik
Název ubytování Jock Safari Lodge , Kruger National park
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 124 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Safari v rezervacích Jižní Afriky a pobyt u Indického oceánu v Mosambiku v luxusní kombinaci ubytování, špičkových služeb a komorní atmosféry.

Popis ubytování

Vybavenípokoje s výhledem a částečným výhledem na oceán, plážové vily a rodinné vily, terasy, 2x restaurace, 2x bar, bazén, suvenýry, prádelna, spa, masáže, wi-fi k dispozici v oblasti recepce. přístup k moři 30 sek až 2 min dle ubytováníStrava/aktivityplná penze (vyjma nápojů), čaj/káva/voda, potápění, šnorchlování, rybaření (i z člunu), pozorování ptáků, kajaky, procházky po dunách, návštěva místní vesnice.Pokojedle typu s privátním či sdíleným bazénem, klimatizace, minibar, fén, větrák, koupelna/wc, trezor, moskytiéra

Popis lokality ubytování

Resort pro náročnou klientelu ve zcela odloučené části na jihozápadu narodního parku Kruger.

Program zájezdu

1. den - ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Johannesburgu.

2. den - JOHANNESBURG - HOEDSPRUIT

Přílet do Johannesburg z Prahy či Kapského Města (v případě prodloužení zájezdu do JAR) a navazující odlet do Nelspruit/Skukuza, městeček ležících v těsném dosahu či přímo v Národním parku Kruger. Následuje pozemní transfer do vybraného resortu v NP Kruger či privátní rezervace Timbavati ležící v rámci jeho území. Ubytování, v podvečer safari v terenním voze s rangerem, nocleh.

2. den - NP KRUGER

Následuje pozemní transfer do vybraného resortu v NP Kruger či privátní rezervace Timbavati ležící v rámci jeho území. Ubytování, v podvečer safari v terenním voze s rangerem, nocleh.

3.-4. den - SAFARI V NP KRUGER

Pobyt v pravé africké buši skýtá všechny výhody ryze soukromé rezervace. Individuální péči rangera, detailní poznání divočiny, komfort ubytování, dob rodružná putování za divokou zvěří a stopování „Velké pětky“ – čili lva, levharta, buvola, slona a nosorožce. Program se skládá z ranního safari, snídaně, návratu na základnu, odpočinku a oběda. Odpoledne relaxují návštěvníci u bazénu, případně si pobyt zpříjemňují lehkým drinkem. Lze také vyrazit na pěší průzkum buše - pochopitelně jen v doprovodu ozbrojeného rangera. Odpolední čaj pak následuje další výprava do divočiny s rangerem spojená s drinkem při západu slunce a stopování zvěře se světlometem. Po návratu následuje večeře a volný program většinou se sklenkou dobrého vína a v okolí táborového ohniště tzv. Boma.

5. den - JAR – MOSAMBIK

Brzy ráno pozemní transfer na letiště v Nelspurit nebo Skukuza (uvniř Kruger NP), odlet via Johannesburg (v případě Simbavati) do Vilanculos. Transfer do hotelu, pobyt u oceánu.

6.-8. den - POBYT V MOSAMBIKU

Pobyt v resortu s plnou penzí s mimořádnými podmínkami pro koupání, rybaření, potápění či šnorchlování a možností čerpat řadu dalších doplňkových sportovně relaxačních aktivit jako jízdu na koni, rybaření, kitesurfing, pěší turistiku apod..

9. den - ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště ve Vilanculos. Odlet do Johannesburgu a návazně do Prahy.

10. den - PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do PrahyZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.