Kajmanské ostrovy - Wyndhams, Grand Cayman

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kajmanské ostrovy
Název ubytování Wyndhams , Grand Cayman
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 112 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Britské teritorium a jeden z nejmodernějších ostrovů v Kari­­bi­ku, která je naprosto zasvěcena rekreaci, potápění a prosperujícímu bankovnictví. Kajmanské ostrovy nabízejí ubytovací služby v kvalitních hotelech, nekonečné sněhově bílé písčité pláže s malebně skloněnými palmami, bohatý podmořský život srovnatelný se všemi světoznámými potáp­ěčskými lokalitami, kva­litní stravu a v neposlední řadě atmosféru jinde na světě neopakovatelnou.

Popis ubytování

Vybavenírestaurace, bar na pláži, bazén se sladkou vodou, jacuzzi, půjčovna horských kol, tenis, rybaření, hlídání dětí, půjčovna aut, internetová kavárna.Plážširoká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové ručníky.Zábava a sportvečery s živou hudbou, šnorchlování, volejbal, plážový volejbal, tenis, potápění - za poplatek, lety helikoptérou nad areálem - za poplatek.Vybavení pokojůkoupelna, WC, vysoušeč vlasů, balkon/terasa s výhledem na moře, stropní ventilátor, klimatizace, trezor, satelitní TV, plně vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar,..), žehlička.

Popis lokality ubytování

Luxusní areál rozložený podél 500 metrů dlouhé pláže, na idylickém východním pobřeží ostrova Grand Cayman, se skládá ze 110 studií v karibském stylu. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci jednotlivců i rodin.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.