Okruh Vietnamem a Kambodžou

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kambodža, Vietnam
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 53 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ve Vietnamu se Mekong přezdívá na řeku Devíti draků, v Kambodži se jí říká Velká řeka. Vydejte se s námi poznat krásy této jedinečné oblasti.

Program zájezdu

1. den - ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Siem Reapu s přestupem.

2. den - SIEM REAP

Přílet do Siem Reapu, transfer do hotelu, individuální volno, nocleh Siem Reap.

3. den - ANGKOR - ZTRACENÉ CHRÁMY V DŽUNGLI

Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkor Wat, do kterého vstoupíte Jižní bránou. Uvidíte chrám Bayon, Terasu slonů a chrám Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas přírodě. Oběd v místní restauraci v ceně. Odpoledne návštěva chrámu Angkor Wat, postaveného ve 12. století a patřícího mezi největší náboženské stavby světa. Návrat do hotelu, nocleh v Siem Reap.

4. den - OCHUTNÁVKA SMAŽENÝCH PAVOUKŮ

Snídaně, projížďka lodí po jezeře Tonlé Sap, největšího jezera v JV Asii, které je pozůstatkem mořského zálivu. Průjezd okolo plovoucích vesnic. Odjezd do Phnompenhu, individuální oběd. Po cestě předangkorský chrámový komplex Sambor Prei Kuk, pocházející z doby před 9. stol. n. l. Návštěva starobylého mostu Kampon Kdey a městečka Skoun s možností ochutnávky zdejší speciality – smažených pavouků. Pokračování do Phnompenhu, ubytování a večeře, nocleh.

5. den - PŘES KAMBODŽSKOU HRANICI LODÍ DO VIETNAMU

Snídaně, prohlídka Phnompenhu - projížďka rikšami, návštěva Královského paláce, Stříbrné Pagody a chrámu Wat Phnom. Oběd v ceně zájezdu. Odjezd lodí po řece Hau až do vietnamského Chau Doc. V průběhu plavby překročíte hranice z Kambodže do Vietnamu. Transfer do hotelu, nocleh v Chau Doc.

6. den - DO DELTY MEKONGU

Snídaně, návštěva poutní hory Nui Sam s ohromujícím výhledem na rýžové terasy. Transfer do Can Tho, vstupní brány delty Mekongu, po cestě oběd na krokodýlí farmě v ceně. Ubytování v hotelu, nocleh v Can Tho.

7. den - PLOVOUCÍ TRHY A ŽIVOT NA DELTĚ

Brzký ranní odjezd na plovoucí trhy Cai Rang. Poté transfer do My Tho, kde se nachází buddhistická pagoda Vinh Trang. Uvidíte typický život místních obyvatel, navštívíte výrobnu rýžového papíru a seznámíte se s místním tropickým ovocem. Oběd v místní restauraci v ceně, návrat zpět k autobusu a transfer do Ho Chi Minh City, nocleh.

8. den - PODZEMNÍ TUNELY CU CHI Z VIETNAMSKÉ VÁLKY

Po snídani odjezd do známých podzemních tunelů Cu Chi. Síť tunelů Cu Chi se do dějin zapsala v roce 1960, když pomáhala Vietkongu kontrolovat velké venkovské oblasti pouhých 60 km od Ho Chi Minh City. Návrat do Ho Chi Minh City, oběd v místní restauraci v ceně, prohlídka paláce Sjednocení, historické budovy pošty, katedrály Notre Dame a chrámu Jadeitového císaře. Návrat do hotelu, nocleh.

9. den - CESTA K MOŘI LETOVISKO MUI NE

Snídaně, transfer do přímořského letoviska Mui Ne, ubytování v hotelu, volno, nocleh.

10. den - LETOVISKO MUI NE

Snídaně. Individuální volno na břehu moře. Nocleh.

11. den - ODLET Z HO CHI MINH CITY

Snídaně, individuální volno, transfer zpět do Ho Chi Minh City k letu do Prahy.

12. den - PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.