To nejkrásnější z Kambodže

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kambodža, Siem Reap - Phnom Penh - Sihanoukville - Phnom Pen
Název ubytování To nejkrásnější z Kambodže
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 36 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

PRIVÁTNÍ zájezd. Odjezdy každý den, minimálně 2 osoby.
ČESKY hovořící asistence na telefonu.

Popis stravování

snídaně

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Siem Reap / Phnom Penh - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytování3* hotelyStravovánísnídaně

Popis lokality ubytování

PolohaSiem Reap – Phnom Penh – Sihanoukville – Phnom Penh

Program zájezdu

1.den

Praha Odlet z Prahy.

2.den

Siem Reap - přílet Přílet na letiště v Siem Reap. Setkání s řidičem a transfer do hotelu. Ubytování a odpočinek po Vašem letu nebo možnost si individuálně prohlédnout centrum města – trh Phsar Chas (Old Market), Art Centrum. Přenocování.

3.den

Siem Reap (snídaně) Po snídani si vyzvednete Vaše kola a budete mít individuální volno na prohlídku města, okolních vesniček nebo na návštěvu chrámů Angkoru. Výlet můžete zahájit návštěvou chrámového komplexu Angkor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n. l. králem Jayavarmanem VII., kde si můžete prohlédnout Jižní bránu Angkor Thom, Bayon, Baphoun, Phimeanakas, Preah Palilay, Elephant Terrace nebo Leper King Terrace. Dále doporučujeme návštěvu chrámu Ta Prohm (chrám, ve kterém se natáčel film Tomb Raider s Angelinou Jolie) nebo prohlídku slavného Angkor Watu – svatého města a největšího hinduistického chrámu v celé Kambodži vybudovaného na začátku 12. století. Návrat do hotelu a přenocování.

4.den

Siem Reap (snídaně) Snídaně v hotelu. Individuální volno na prohlídku města nebo fakultativní aktivity. Přenocování.   Fakultativně – Jezero Tonle Sap: Výlet k jezeru Tonle Sap, největšímu sladkovodnímu jezeru v jihovýchodní Asii. Výška hladiny jezera se během roku značně mění spolu se směrem jeho toku, což se děje dvakrát ročně. Během jara a léta se vlévá do řeky Mekong a v období monzunů se vodní tok obrátí a jezero se zvětší téměř desetkrát. Z lodě si budete mít možnost prohlédnout "plovoucí vesnice” a seznámit se s životem a prací komunit, které na tomto jezeře žijí. Domky, školy, nemocnice a dokonce i kostely jsou postaveny na plovoucí plošině a ukotveny na různých místech podél lodní trasy.    Fakultativně – Kurz vaření khmerských receptů: Večer budete mít možnost naučit se vařit místní jídla v Kurzu vaření podle khmerských receptů ve francouzské restauraci Le Tigre de Papier (od 17.00 hodin). Poznáte místní trh, kde nakoupíte ingredience a s pomocí khmerského šéfkuchaře uvaříte vynikající exotické jídlo a na závěr si ještě pochutnáte. Pro bližší informace o ceně výletu, prosím, kontaktujte naši cestovní kancelář.

5.den

Siem Reap – Phnom Penh (snídaně) Ranní odjezd linkovým autobusem do hlavního města Phnom Penh. Ubytování v resortu Rambutan, který se nachází v klidné části centra města, poblíž muzea Toul Sleng a Památníku nezávislosti, v blízkosti mnoha pagod, restaurací, barů a kaváren. Individuální volno a přenocování.   Fakultativně – Večeře na lodi při západu slunce: Bufetovou večeři si můžete vychutnat na palubě lodi při západu slunce během plavby čtyřmi řekami do míst, kde se jezero Tonle Sap setkává s Mekongem. Panoramatický pohled na město Phnom Penh, Královský palác, Národní muzeum a poloostrov Chrouy Changvar. Pro bližší informace o ceně výletu, prosím, kontaktujte naši cestovní kancelář.

6.den

Phnom Penh (snídaně) Individuální volno na prohlídku Phnom Penhu. Prohlídku města můžete začít v Královském paláci s jeho zářícími věžemi a nádhernými tropickými zahradami. Královský palác slouží také jako rezidence současného krále Kambodžského království, krále Norodoma Sihamoniho (v mládí studoval dlouhá léta v Praze a mluví dokonce i hezky česky). O dávné historii Kambodži se můžete dozvědět v Národním muzeu, a pak si udělat příjemnou procházku na Wat Phnom (v překladu  „klášter na kopci“), kde můžete pozorovat opice nebo si třeba nechat vyložit Vaši budoucnost. Prohlédněte si i místní trhy, nejznámější je Central Market, který sídlí v osobité budově ve stylu Art Deco. Můžete zde nakoupit téměř vše, od cédéček, přes umělecké předměty a šperky, až po hedvábné šátky, šály a látky. Přenocování.

7.den

Phnom Penh (snídaně) Individuální volno na vlastní prohlídku města nebo fakultativní aktivity. Přenocování.   Fakultativně – Výlet na ostrov Koh Dach: Koh Dach je malebný ostrůvek uprostřed Mekongu, který si zachoval původní kambodžskou kulturu a kouzelnou jednoduchost: ženy ručně tkají jemné hedvábí a mniši oděni do šafránových oděvů vybírají ranní almužnu. Cestou uvidíte rýžová políčka, ovocnářské a zelinářské farmy a navštívíte malé vesničky s hrnčířskými manufakturami. Vychutnáte si pravý khmerský oběd a odpočinete si na vzdáleném konci ostrova na pláži s bílým pískem. Pro bližší informace o ceně výletu, prosím, kontaktujte naši cestovní kancelář.

8.den

Phnom Penh – Sihanoukville (snídaně) Snídaně v hotelu, poté odjezd linkovým autobusem do přímořského městečka Sihanoukville. Ubytování v hotelu a individuální volno na odpočinek a koupání. Přenocování.

9.den

Sihanoukville (snídaně) Pobyt u moře na pláži s bílým pískem, tyrkysovým mořem Thajského zálivu a krásnou tropickou vegetací.  Možnost výletů na okolní ostrovy s malebnými plážemi, šnorchlováním a odpočinkem na pláži nebo výletu do ekoturistického Národního parku Ream. Přenocování.

10.den

Sihanoukville (snídaně) Individuální volno na odpočinek, koupání a fakultativní aktivity. Přenocování.

11.den

Sihanoukville (snídaně) Individuální volno na odpočinek, koupání a fakultativní aktivity. Přenocování.

12.den

Sihanoukville - Phnom Penh - odlet (snídaně) Po snídani odhlášení z hotelu a transfer na letiště v Phnom Penhu k Vašemu odletu domů.

13.den

Praha Přílet do Prahy.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.