Royal Horizons Boavista

**** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kapverdy, Ostrov Boa Vista, Praia de Chaves
Název ubytování Royal Horizons Boavista
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 26 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kapverdské ostrovy / ostrov Boa Vista / Praia de Chaves. Příjemný hotel, vystavěný v italském stylu, leží přímo u krásné a široké písčité pláže Praia de Chaves a svým klientům zaručuje bezstarostnou a klidnou dovolenou plnou odpočinku a relaxace. Hotel nabízí ubytování v několika zděných nízkých budovách, které obklopuje krásná udržovaná zahrada a několik bazénů. Tento hotel (s původním názvem Royal Decameron) je mezi klienty velice oblíbený a vyhledávaný hlavně díky svým perfektním službám, ideální poloze a vynikající gastronomii. Oficiální kategorie hotelu je 4*, ale díky řadě pozitivních ohlasů hotel a jeho služby, dle našeho názoru, odpovídají kategorii 4*plus. Hotel má i unikátní klidovou zónu (u pláže i bazénu), kde neprobíhají animace a nehraje hlasitá hudba.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Standardní pokojklimatizace, telefon, TV, vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), trezor (za poplatek), malá chladnička, balkon nebo terasaUbytování za příplatekSuite s výhledem na moře – dveřmi oddělená ložnice a obytná část, kde jsou další dvě lůžka (pevná nebo ve formě pohovky)

Popis lokality ubytování

vzdálenost od: pláže: u pláže, letiště: 3 km, centra: Sal Rei 10 km, nákupních možností: Sal Rei 10 kmZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.