Jezera v Great Rift Valley a Masai Mara Safari

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Keňa, Masai Mara
Název ubytování Jezera v Great Rift Valley a Masai Mara Safari
Typ ubytování Kempy
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem za 55 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Odjezd garantujeme při minimálním počtu 2 osob / malá mezinárodní skupinka. 

ANGLICKY hovořící průvodce.

Popis stravování

snídaně v Nairobi / plná penze během safari  

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Nairobi - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytováníubytování v penzionu v Nairobi / v kempech během safariStravovánísnídaně v Nairobi / plná penze během safari
 

Popis lokality ubytování

PolohaNairobi - Great Rift Valley - Lake Baringo - Lake Nakuru - Masai Mara - Nairobi

Program zájezdu

1.den

Praha Odlet z Prahy. 

2.den

Nairobi Přílet na letiště v Nairobi. Přivítání a transfer do penzionu. Individuální volno na prohlídku Nairobi nebo odpočinek. 

3.den

Nairobi - Jezero Baringo (plná penze) Po snídani se vydáte do velké příkopové propadliny Great Rift Valley k jezeru Baringo. Během cesty budete mít zastávku na oběd. Jezero je také jedním ze dvou největších sladkovodních jezer rozprostírajících se v Great Rift Valley na území Keni. Jezero Baringo je krásné jezero, které je domovem velkého počtu různých druhů ptáků, ale také krokodýlů. Jezero také patří k nejvýznamnějším místům k pozorování ptáků. Později transfer do kempu u Lake Baringo. 

4.den

Jezero Baringo - NP Lake Nakuru (plná penze) Brzy ráno se vydáte na jih přes jezero Bogoria, které má velmi krásnou krajinu a je také domovem početné řady plameňáků a dalších druhů ptáků. Velmi zajímavé jsou pak horké prameny a gejzíry, které přispívají k atraktivitě jezera. Po obědě odjezd k jezeru Nakuru, které je často popisován jako ráj pro ornitology a jedno z nejkrásnějších míst, které můžete v Keni vidět. U jezera Nakuru máte možnost vidět až dva miliony plameňáků a desítky tisíc dalších ptáků. Jezero je také domovem nosorožců, lvů, buvolů, hrochů a dalších zvířat. Večeře a přenocování v kempu nebo v malém pensionu uvnitř parku. 

5.den

NP Lake Nakuru - Masai Mara (plná penze) Po snídani pojedete do Národního parku Masai Mara přes městečko Narok, kde budete mít krátkou zastávku. Později přijedete do kempu v Masai Mara. Můžete zde pozorovat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Po obědě v kempu se vydáte pozorovat zvířata na odpolední safari. Při troše štěstí uvidíte známou "velkou pětku", kam patří slon, nosorožec, buvol, lev a levhart. Díky tomuto úchvatnému safari se Keňa řadí mezi nejpopulárnější destinace na světě. Večeře a přenocování v kempu. 

6.den

Masai Mara (plná penze) Během dnešního dne se vydáte na ranní a odpolední safari. Možnost fakultativní návštěvy Masajské vesnice, kdy budete moci pozorovat každodenní život Masajů, jejich kulturu a způsob života. Oběd a večeře v kempu. Přenocování. 

7.den

Masai Mara (plná penze) Brzy ráno se vydáte na celodenní safari. Během safari si budete moci vychutnat oběd formou pikniku u Mara River, kde se můžete kochat pohledem na koupající se hrochy. Po obědě pokračuje safari a pozorování zvířat. Později návrat do kempu. Večeře a přenocování. 

8.den

Masai Mara - Nairobi Brzy ráno safari. Po projížďce návrat do kempu na snídani. Po snídani odjezd zpět do Nairobi. Oběd formou pikniku během cesty. Transfer na letiště k Vašemu odletu domů. 

9.den

Praha Přílet do Prahy. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.