Keňa - Tanzanie - Zanzibar - Nejhezčí parky Afriky

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Keňa, Tanzanie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 131 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Bohaté safari ve východní Africe. Kombinace přírody a odpočinku na plážích.

Program zájezdu

1. den

Letecky do KENI, Nairobi.

2. den

Velká příkopová propadlina s úchvatným výhledem do krajiny. Údolí s farmami Kikujů. Safari v NP Masai Mara - nejlepší pozorování divoké zvěře v Keni. První vzorky fantastické fauny Afriky. Rezervace proslavená migrací obrovských stád pakoňů. Nocleh v plně vybaveném kempu či ve stylové lodži s večeří.

3. den

Safari v NP Masai Mara. Spatříme kompletní „velkou pětku“? Lva, slona, nosorožce, buvola i levharta! Stylový africký oběd. Další příjemné odpolední safari. Exotická večeře s noclehem v lodži či v plně vybavených safari stanech.

4. den

Přejezd do NP Lake Nakuru. Nejlepší místo na světě pro pozorování nosorožců, „opancéřovaných kolosů“ savany. Svůj domov zde našli ohrožení bílí i černí nosorožci. Hejna růžových plameňáků, kterých zde žije přes milion. Šance na levharty. Nocleh v lodži u jezera.

5. den

Ranní safari v NP Nakuru. Odjezd do hlavního města Keni. Příjemný oběd v Nairobi. Pokračování přes hraniční přejezd Namanga do TANZANIE. Arusha, hlavní město safari. Nocleh v hotelu s večeří.

6. den

Velká příkopová propadlina - Východoafrický zlom. Výjezd na vrchol sopečného rimu. Měnící se vegetace. Sestup na dno kaldery NP Ngorongoro (UNESCO). Safari v kráteru, obdoba Noemovy archy plné zvířat. Největší koncentrace zvěře na světě. Sodné jezero Magadi s růžovými plameňáky. Nocleh v komfortním hotelu na hraně kráteru Ngorongoro. "

7. den

Královská snídaně na hraně kráteru Ngorongoro. NP Serengeti (UNESCO) - největší a nejslavnější národní park. Nekonečné legendární pláně s množstvím zvěře. Obrovská migrující stáda,"výzva nejen pro nás, ale i pro lvy, levharty i gepardy? Ubytováni v lodži. Bohatá večeře s programem.

8. den

Mimořádné ranní safari. Romantický východ slunce nad buší, kdy jsou zvířata nejaktivnější. Nejlepší pozorování šelem. Celý den plnohodnotně prožijeme v NP Serengeti. Za zvířaty i tajemnými zvuky savany. Idylka podvečerního safari. Objevíme na stromech levharta? Večeře a nocleh v lodži.

9. den

Možnost balónového létání. Finální průjezd nádherně nekonečnými pláněmi Serengeti. Romantické pahorky Naabi Hill. Průjezd NP Ngorongoro. Nocleh a večeře v lodži na hraně Velké příkopové propadliny.

10. den

NP Lake Manyara. Vegetačně nejpestřejší národní park. Alkalické jezero s vodním ptactvem. Šance na stromové lvy, hrochy, slony, žirafy. Po „japonské“ cestě do Arushi. Odpolední odlet na exotický ostrov Zanzibar.

11. - 14. den

Pobyt na atraktivním ostrově Zanzibar. Kombinace pláží, koupání a odpočinku. Bohaté možnosti fakultativních výletů. Na třetí den je naplánován celodenní výlet s návštěvou staré části města Zanzibar (Stone Town pod patronátem UNESCO) a také farmy na pěstování koření.

15. - 16. den

Poslední koupání. Letecký návrat ze Zanzibaru domů.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.