Růžové jezero Nakuru a Masai Mara

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Keňa, Masai Mara
Název ubytování Růžové jezero Nakuru a Masai Mara
Typ ubytování Kempy
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 43 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Odjezd každou sobotu, pondělí a středu, minimálně 2 osoby / malá skupinka. 

ANGLICKY hovořící průvodce.
 

Popis stravování

snídaně v Nairobi / plná penze během safari

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Nairobi - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytovánípension v Nairobi / kempy během safariStravovánísnídaně v Nairobi / plná penze během safari

Popis lokality ubytování

PolohaNairobi - Lake Nakuru - Masai Mara - Nairobi

Program zájezdu

1.den

Praha Odlet z Prahy.

2.den

Nairobi Přílet do Nairobi. Přivítání a transfer do pensionu, ubytování. Odpočinek nebo možnost fakultativní prohlídky Nairobi.

3.den

Nairobi - Lake Nakuru (plná penze) Brzy ráno odjezd do parku Lake Nakuru. Příjezd do kempu na oběd. Odpolední safari v Lake Nakuru. Budete mít možnost vidět tisíce růžových plameňáků, díky kterým je jezero Nakuru známé. Dále můžete vidět např. lvy, buvoly, nosorožce. Budete tak mít možnost pozorovat divoká zvířata v jejich přirozeném prostředí. Večeře a přenocování v kempu.

4.den

Lake Nakuru - Masai Mara (plná penze) Po snídani odjezd do rezervace Masai Mara. Příjezd do vašeho kempu. Po obědě Vás čeká odpolední safari, kdy budete mít možnost spatřit lvy, slony, leopardy, opice, buvoly a další zvířata. Večeře v kempu. 

5.den

Masai Mara (plná penze) Celodenní safari v rezervaci Masai Mara, Oběd formou pikniku během safari. Během dne budete mít možnost fakultativní prohlídky Masajské vesnice. Budete tak moci nahlédnout do života Masajů a dozvědět se více o jejich životě, kultuře a hodnotách. Návrat do kempu na večeři. Přenocování. 

6.den

Masai Mara - Nairobi (snídaně, oběd) Ráno možnost fakultativně safari. Později návrat do kempu na snídani. Po snídani se vydáte do Nairobi. Cestou oběd formou pikniku s výhledem na údolí Great Rift Valley. Transfer na letiště k Vašemu odletu domů. 

7.den

Praha Přílet do Prahy. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.