Safari v NP Amboseli a Tsavo West

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Keňa, NP Amboseli
Název ubytování Safari v NP Amboseli a Tsavo West
Typ ubytování Kempy
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 49 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Odlet každé pondělí, minimálně 2 osoby / malá skupinka. 

ANGLICKY hovořící průvodce.

Popis stravování

snídaně v Nairobi / plná penze během safari 

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Nairobi - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytovánípension v Nairobi po příletu / kemp v Masai Mara / 3* hotel v Nairobi před odletem Stravovánísnídaně v Nairobi / plná penze během safari Další informaceMožnost prodloužení safari programu v jiných NP.
Možnost prodloužení pobytu u oceánu v Mombase.

Popis lokality ubytování

PolohaNairobi – NP Amboseli – NP Tsavo West – Nairobi

Program zájezdu

1.den

Praha Odlet z Prahy.

2.den

Nairobi Přílet na letiště v Nairobi. Transfer do pensionu a ubytování. Fakultativně možnost prohlídky Nairobi.

3.den

Nairobi – NP Amboseli (plná penze) Brzy ráno odjezd z Nairobi na jihozápad přes pláně Athi a masajské stepi do NP Amboseli (cca 5 hodin jízdy). Příjezd do kempu, krátký odpočinek a oběd. Později odpoledne odjezd na safari v blízkosti hory Kilimanjaro. Během vašeho safari můžete zahlédnout slony, lvy, buvoly, hrochy a velké množství různého druhu ptactva. Návrat do kempu na večeři a přenocování v kempu.

4.den

NP Amboseli (plná penze) Brzké ranní safari s úžasným výhledem v pozadí na Mt. Kilimanjaro. Návrat do kempu na oběd a odpočinek. Možnost fakultativně návštěvy masajské vesnice. Později odpoledne odjezd na další safari. Večeře a přenocování v kempu.

5.den

NP Amboseli – NP Tsavo West (plná penze) V 06:30 snídané a odjezd do Národního parku Tsavo West. Oběd formou pikniku po vestě. NP Tsavo je znám díky velkému výskytu slonů. Návštěva pramenů Mzima Springs, kde se můžete setkat s hrochy a krokodýly. Večeře a přenocování v kempu.

6.den

NP Tsavo West (plná penze) Dnes se opět můžete těšit na další ranní a odpolední safari v parku s pozorování nejen slonů, ale i další zvěře. Přenocování v kempu.

7.den

NP Tsavo West – Nairobi (snídaně, oběd) Brzké poslední ranní safari v parku. Návrat do kempu, a poté odjezd zpět do Nairobi. Oběd formou pikniku po cestě. Příjezd do Nairobi mezi 16:00 – 17:00 hodin. Transfer na letiště k vašemu odletu domů.

8.den

Praha Přílet do Prahy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.