Samburu, Lake Nakuru a Masai Mara (luxusní kempy)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Keňa, Nairobi - Samburu - Lake Nakuru - Masai Mara - Nai
Ubytování Samburu, Lake Nakuru a Masai Mara (luxusní kempy)
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 86 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Odjezd každou sobotu, pondělí a středu, minimálně 2 osoby / malá skupinka. 

ANGLICKY hovořící průvodce.

Popis stravování

snídaně v Nairobi / plná penze během safari

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Nairobi - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytovánípension v Nairobi / kempy během safariStravovánísnídaně v Nairobi / plná penze během safari

Popis lokality ubytování

PolohaNairobi - Samburu - Lake Nakuru - Masai Mara - Nairobi

Program zájezdu

1.den

Praha Odlet z Prahy.

2.den

Nairobi Přílet do Nairobi. Přivítání a transfer do pensionu, ubytování. Odpočinek nebo možnost fakultativní prohlídky Nairobi.

3.den

Nairobi - Přírodní rezervace Samburu Po snídani cesta z Nairobi do Přírodní rezervace Samburu, nacházející se na jižním cípu okresu Samburu. Samburu je místo vyznačující se studenějšími nočními teplotami (mezi 18–30°C). Po příjezdu se ubytujete v Samburu Sentrim Camp. Zde si užijete oběd a večeři. Po večeři se vydáte na safari projížďku za pozorováním příslušníků místní úchvatné fauny – lvů, slonů, antilop, zeber, přímorožců, žiraf, ad. Návrat do kempu a přenocování.

4.den

Přírodní rezervace Samburu Brzy ráno safari výjezd přírodní rezervací, poté návrat do Samburu Sentrim Camp na snídani. Po snídani následuje další safari projížďka, po níž se vrátíte zpět do kempu na oběd. Po obědě si odpočinete, abyste byli čerství na večerní safari projížďku. Návrat, večeře a nocleh v kempu.

5.den

Přírodní rezervace Samburu - Národní Park Lake Nakuru Po snídani odjezd ze Samburu Sentrim Camp. Pojedete přes severní část pohoří Aberdare, abyste následně sjeli dolů do Velké příkopové propadliny, kde se nachází Národní park Lake Nakuru. Toto mělké, silně zásadité jezero je obklopené malebnou z lesů a travin sestávající krajinou, která je domovem plameňáků, buvolů, lvů, zeber, žiraf, mnoha druhů ptáků a velkého množství dalších zvířat. Příjezd do Nakuru Flamingo Hills Tented Camp na pozdní oběd. Po krátkém odpočinku si užijte podvečerní safari projížďku. Návrat do jednoho z výše zmíněných zařízení na večeři a nocleh.

6.den

Národní park Lake Nakuru Dnešek strávíte v NP Lake Nakuru. Užijete si ranní a večerní safari projížďky. V Nakuru Flamingo Hill Tented Camp je zajištěna plná penze. Nocleh v kempu.

7.den

Národní park Lake Nakuru – Přírodní rezervace Masai Mara Po snídani odjezd do Masai Mara. Příjezd do Mara Sentrim Camp na oběd. Tato přírodní rezervace je keňským klenotem a jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na světě. Po obědě následuje safari projížďka s cílem zahlédnout lvy jihokonžské, slony, levharty, buvoly, nosorožce a spoustu dalších druhů zvířat. Návrat do Mara Sentrim Camp na večeři a přenocování.

8.den

Přírodní rezervace Masai Mara Dnešek strávíte pozorováním zvěře v této zvlněné, stromy poseté krajině. PR Masai Mara slyne stády zvířat žijících na místních planinách (např. antilopy či gazely). Všechna jídla zajištěna v Mara Sentrim Camp. Fakultativně: Návštěva Masai Village za kulturně osvětovou zkušeností.

9.den

Přírodní rezervace Masai Mara - Nairobi Po snídani odjezd do Nairobi. Odpolední příjezd na letiště v Nairobi. Oběd není zajištěn. Odlet do Prahy.

10.den

Praha Přílet do Prahy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.