Země Masajů, Masai Mara Safari

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Keňa, Masai Mara
Název ubytování Země Masajů, Masai Mara Safari
Typ ubytování Kempy
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 39 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Odlet každou neděli, minimálně 2 osoby / malá skupinka. 

ANGLICKY hovořící průvodce.

Popis stravování

snídaně v Nairobi / plná penze během safari 

Popis ubytování

DopravaLETECKY Praha - Nairobi - Praha
Mezinárodní letenky vám velmi rádi na požadavek zajistíme.

Uvedená cena letenky je kalkulována v běžné ekonomické rezervační třídě. Aktuální cena letenky bude potvrzena po ověření volných míst dle Vámi vybraného termínu a na základě objednávky na jména.Ubytovánípension v Nairobi po příletu / kemp v Masai Mara / 3* hotel v Nairobi před odletem Stravovánísnídaně v Nairobi / plná penze během safari 

Popis lokality ubytování

PolohaNairobi – Masai Mara – Nairobi

Program zájezdu

1.den

Praha Odlet z Prahy.

2.den

Nairobi Přílet na letiště v Nairobi. Transfer do hotelu. Individuální volno, přenocování. 

3.den

Nairobi - Masai Mara (plná penze) Brzy ráno odjezd z Nairobi přes krásnou krajinou Grat Rift Valley do Masai Mary. Příjezd na oběd do kempu v Masai Mara. Večerní safari, kdy budete mít možnost pozorovat divokou zvěř v jejich přirozeném prostředí. Při troše štěstí můžete vidět slony, žirafy, lvy, zebry, antilopy, buvoly a mnoho dalších druhů. Návrat do kempu na večeři a přenocování.

4.den

Masai Mara (plná penze) Dnes Vás bude čekat celodenní safari v Masai Maře. Oběd formou pikniku. Pojedete až k řece Mara River, kde budete pozorovat koupající se hrochy. Můžete vidět i tzv. „Velkou pětku": leoparda, lva, buvola, slona a nosorožce. Fakultativně prohlídka Masajské vesnice, kde se dozvíte zajímavosti o jejich způsobu života, kultuře, zvycích a hodnotách. Návrat do kempu na večeři a přenocování.

5.den

Masai Mara - Nairobi (snídaně, oběd) Brzy ráno vyjedete na poslední ranní safari pozorovat zvířata při východu slunce. Poté návrat do kempu na snídani. Odjezd do Nairobi s oběhem formou pikniku během cesty. Transfer do Vašeho hotelu v Nairobi, ubytování a přenocování.  Odpoledne individuální volno.

6.den

Nairobi (snídaně) Snídaně. Individuální volno, které můžete využít k prohlídce Nairobi, fakultativním výletům nebo k nákupům suvenýrů. Později transfer na letiště k Vašemu odletu domů. 

7.den

Praha Přílet do Prahy. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.