Eco adventure na Kostarice

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kostarika
Název ubytování Eco adventure na Kostarice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 69 610 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníSan José - San José Autentico Hotel ***
Oficiální web: https://www.autenticohotel.com/

Arenal - Arenal Montechiari Hotel ***

Monteverde - Cala Lodge ***
Oficiální web: https://calalodge.com/

Samara - Giada Hotel ***
Oficiální web: https://www.hotelgiada.net/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie

Popis lokality ubytování

PopisZájezd do Kostariky na individuální bázi, tj. vždy se uskuteční, pokud jste 2 spolucestující. Veškeré popsané aktivity v ceně, v místě servis kostarické partnerské CK v angličtině.PolohaDen 1: San José
Přílet do San José. Zajištěný transfer do hotelu v San José, ubytování v 3* hotelu.

Den 2: San José (snídaně)
Volný den k odpočinku po letu a individuální prohlídce hlavního města Kostariky, popř. lze zajistit fakultativně prohlídku s průvodcem.
Den 3: Rafting (snídaně, oběd)
Brzy ráno odjezd k řece Pacuare. Rafting na divoké řece uprostřed deštného pralesa - čekají vás vodopády, peřeje, exotické rostliny, ptáci a další zvířata. Na konci oběd. Následuje cesta k sopce Arenal. Ubytování v 3* hotelu v Arenal.

Den 4: Arenal - canyoning, procházka po lávě, relaxace v horkých pramenech (snídaně, oběd, večeře)
Po snídani vás čeká dobrodružství v Lost Canyon, kdy budete slaňovat vodopády a stěny kaňonu, skákat do jezírek, překonávat prohlubně v závěsu pod lanem, přelézat balvany řek a procházet se deštným pralesem. Na závěr se podává oběd. Odpoledne se projdete po starých lávových polích a od průvodce se dozvíte mnoho informací o sopce i tropickém pralese, který ji obklopuje. Po prohlídce sopky navštívíte krásné letovisko s horkými prameny, kde můžete načerpat veškerou energii a sílu pro zbytek cesty. Večeře. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 5: Monteverde - jízda na koni (snídaně)
Přesun z Arenal do přírodní rezervace Monteverde vč. plavby přes jezero Arenal. Odpoledne se projedete na koni kouzelným mlžným lesem a budete obdivovat tu nejúžasnější krajinu v této oblasti. Západ slunce při pohledu na záliv Nicoya je k nezaplacení. Nocleh v Monteverde v 3* hotelu.

Den 6: Monteverde - canopy tour (snídaně)
Pokud jste někdy chtěli létat jako pták, dnes se vám tento sen splní! Budete mít příležitost letět/jet na zipline nad stromy. Odpoledne volno nebo si můžete objednat některou z fakultativních možností a objevit další zajímavosti tohoto místa. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 7: Pláž Samara (snídaně)
Transfer na sever k pobřeží Tichého oceánu do letoviska Samara, které je známé svými úchvatnými západy slunce, skvělými surfovacími vlnami a příjemnou atmosférou, je ideálním místem pro dovolenou na pláži. Ubytování v 3* hotelu.

Den 8: Pláž Samara - surfování nebo kajakování (snídaně)
Vyberte si pro dnešní den jednu z aktivit - jízdu na kajaku se šnorchlováním u blízkého ostrova Chora nebo lekci surfování s profesionálním instruktorem. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 9: Pláž Samara (snídaně)
Individuální program u moře. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 10: San José (snídaně)
Po snídani transfer zpět do San Jose, hlavního města Kostariky. Volný čas k prohlídce města, jeho muzeí či ochutnávce v místních restauracích. Ubytování v 3* hotelu v San Jose.

Den 11: San José (snídaně)
Transfer na letiště.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.