Tamarindo Diría Beach Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kostarika
Název ubytování Tamarindo Diría Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 49 819 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1hotel vhodný pro náročnější klienteluVýhody nabídky 2živější resort přímo na plážiVýhody nabídky 3tři venkovní bazény s výhledem na Tichý oceánVýhody nabídky 4národní park Las Baulas je od rezortu vzdálený méně než 1 kmStřediskoTamarindoPolohaPříjemný resort Tamarindo Diria Beach Resort přímo na bílé písečné pláži Tamarindo. Hotelový resort se nachází v severní části Kostariky na pacifickém pobřeží. Nachází se v překrásné udržované zahradě cca 40 minut jízdy od mezinárodního letiště v Liberii a cca 4 hodiny jízdy od letiště  v San José (cca 299 km).Plážpřímo na bílé písečné pláži TamarindoVybaveníK vybavení patří lobby, recepce, trezory k pronajmutí, restaurace na snídaně, 4 a-la-carte restaurace (plážová restaurace, steak house, italská, restaurace s místními pokrmy) a 4 bary. Všechny části disponují svým bazénem. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénů zdarma.Ubytování240 pokojů, které jsou rozdělené do 3 částí. Část "Sunset Area", která se nachází na pláži, "Tropicana Area", která se nachází naproti pláži (pouze pro dospělé, od 18 let), a část vhodná pro rodiny "Lagoon Area"
Dvoulůžkové pokoje sunset: cca 23 m2, v blízkosti pláže, část "Sunset Area". Set pro přípravu kávy a čaje, minibar, klimatizace, trezor, kabelová TV, telefon, sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa, výhled na moře.

Dvoulůžkové pokoje tropicana: cca 20 m2, v části "Tropicana Area", pro hosty starší 18 let, terasa s výhledem do zahrady/na bazén.

Rodinné pokoje: cca 24 m2, v části "Lagoon Area", balkon nebo terasa s výhledem na bazén.StravaSnídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou a-la carte.Sport a zábavazdarma: fitness. Za poplatek: Golf driving range (cca 2 km), 18 jamkové golfové hřiště (cca 15-20 minut jízdy), tenis a vodní sporty na pláži.
WiFi ve veřejných prostorech zdarma.Cena zahrnuje* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu* 7/10 noclehů* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu* asistenci anglicky hovořícího zástupce místního partnera* virtuální český delegát* pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.InformaceCena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Celkovou cenu zájezdu vám upřesníme dle aktuální dostupnosti letecké dopravy.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.