« Vypsat všechny zájezdy na Kubu
Exotika Light - Kuba - Varadero
*****Nejen revoluční historie • památky a kubánské rytmy v ulicích Havany • koloniální skvosty ostrova - Trinidad - pobyt v největším letovisku na Kubě - Varadero (All Inclusive)
Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Varadera. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s průvodcem. Následně transfer do hotelu.
Den 2
Po snídani celodenní výlet do hlavního města Kuby - Havany, jejíž jedinečná atmosféra zůstane na dlouho v paměti. Procházka starou Havanou a jejími nejkrásnějšími náměstími vás přenese do doby koloniálního rozkvětu města. Kapitol (při pohledu zvenčí), který je kopií budov ve Washingtonu, D.C., a všudypřítomná auta z 50. let dokonale zachytí atmosféru americké prosperity předrevolučních let. Na náměstí Revoluce uvidíme nejdůležitější budovy socialistické Kuby v čele s budovou Ústředního výboru a místem, odkud Fidel Castro pronášel své plamenné projevy k národu. Celou prohlídku završíme návštěvou prodejny, bývalé palírny rumu Legendario a projížďkou americkými klasikami. V ceně zájezdu je zahrnut oběd.
Den 3
Určitě jste neviděli barevnější město než Trinidad, jehož staré město je zapsáno na seznamu UNESCO. Doporučujeme procházku dlážděnými ulicemi od parku Cespedes na náměstí Plaza Mayor a návštěvu slavné restaurace Canchanchara. Dalším bodem programu bude město Cienfuegos často nazývané kubánskou „Perlou jihu“. Zde uvidíme hlavní bulvár s parkem Parque Jose Martí a nejoriginálnější budovu města Palacio del Valle (zvenčí). Během výletu snídaně a oběd v ceně.
Den 4 - 7
Pobyt ve Varaderu - čas na odpočinek, koupání a opalování. Během pobytu doporučujeme fakultativní výlety: plavby na nedaleké korálové ostrovy, potápění na nádherném útesu (cena od 85 EUR/os.). Úplný seznam fakultativních výletů uvede průvodce zájezdu/delegát na místě.
Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu.
- Po klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště ve Varaderu. Odlet do Polska.
- Pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - transfer do vybraného hotelu ve Varaderu.
Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.
Upozornění k programu
Pořadí realizace výletů uvedených v programu může být přesunuto na jiný den pobytu na Kubě.
Vzhledem k charakteru fakultativních výletů nabízených během programu doporučujeme osobám, které se jich chtějí účastnit, zakoupit dodatečné pojištění - balíček Sport.
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.
Cestovní pas a vízum
Při překročení hranic je vyžadován cestovní pas s platností min. 6 měsíců od plánovaného data odjezdu z Kuby a vízum.
Upozornění! Při rezervaci je nutné uvést údaje o cestovním pasu (číslo pasu, datum vydání a datum platnosti).
E-Visa
Čeští občané cestující na Kubu jako turisté musí mít elektronické vízum (E-Visa), které NENÍ ZAHRNUTO v ceně zájezdu. O turistické vízum v elektronické podobě můžete požádat na adrese: https://evisacuba.cu/en. (Cena E-víza je cca 22 EUR.) Po zaplacení obdržíte kód, který je třeba zadat při vyplňování povinného formuláře na adrese https://www.dviajeros.mitrans.gob.cu/inicio.
Vezměte prosím na vědomí, že elektronické vízum je nutné i pro děti.
Zdravotní formulář
Nejdříve 7 dní před plánovaným příjezdem je třeba vyplnit formulář na adrese https://www.dviajeros.mitrans.gob.cu/inicio. To platí i pro děti. Na letišti budete požádáni o předložení QR kódu, který obdržíte e-mailem po vyplnění formuláře.
V současné době, se zavedením elektronického víza, bude obdržený QR kód zároveň dokladem o vlastnictví elektronického víza.
Zákazníci hodnotí tento zájezd 5,1/6. Podívejte se na recenze: https://r.pl/egzotyka-light-kuba-varadero/barcelo-solymar-arenas-blancas
.
Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti PLUS ULTRA (přímý let - ve středu) do Varadera, letištní taxy, turistický program (viz níže), přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem, ubytování v hotelech (7 nocí), stravování dle popisu ubytování, transfery: letiště - hotel - letiště, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), služby místního průvodce a polského průvodce na Kubě, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti.
Cena nezahrnuje: vstupné do památek, místní průvodce, spropitné (částka cca 115 EUR/osoba splatná vedoucímu zájezdu), e-víza, nákup fakultativních výletů uvedených v programu a další stravování, které není zahrnuto v ceně turistické akce - nápoje k jídlu a další osobní výdaje.
Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.
Název zájezdu v polském jazyce: Egzotyka Light - Kuba - Varadero
Kód zájezdu: KAA
Letadlo PLUS ULTRA typu Airbus nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy (economy nebo business). Ve třídě Economy zahrnuje catering 2 jídla (teplé jídlo a bagetu/sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží pasažéři také neomezené množství minerální vody. Ostatní nápoje typu soft, alkohlické nápoje a všechny další položky ze Sky baru dostupného na palubě letadla, jsou za poplatek. Ve třídě Business je zahrnuto v ceně bohatší menu spolu s vybranými alkoholickými nápoji (v omezeném množství) a nealkoholické nápoje a vyšší váhový limit zavazadel. Ve všech třídách je dostupný individuální systém zábavy na vlastních zařízeních (telefon, tablet). V případě nemožnosti realizace letu letadlem Airbus PLUS ULTRA bude zajištěno jiné letadlo s podobným standardem (přímý let).
Obvyklá hlavní turistická sezóna na Kubě trvá od 1.11 do 31.3.
.
Dle programu
UmístěníLuxusní hotel uprostřed palmové zahrady, přibližně 12 km od centra Varadera, přibližně 35 km od letiště Varadero.PlážObjekt se nachází na dlouhé pláži s krásným bílým pískem. Na pláži lehátka a slunečníky a osušky - zdarma..K dispozici pro hostyHotel je určen pouze pro osoby starší 18 let.Hotel byl otevřen v roce 2004, Recepce s lobby, 7 restaurací, 7 barů, zahrada se slunečními terasami, lehátky a slunečníky a balijskými lůžky, 3 sladkovodní bazény (včetně jednoho pouze pro hosty Royal Service), 5 vířivek, pokojová služba, obchod se suvenýry a kosmetikou, půjčovna aut a kol (za poplatek)..InternetWi-Fi a internetové pracovní stanice - za poplatek, zatímco pro hosty Royal Service je Wi-Fi zdarma (ve vstupní hale v části Royal Service).CateringAll inclusive: snídaně (07:30-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) v hlavní restauraci formou bufetu. Čtyři restaurace a'la carte (nutná rezervace předem): karibská, italská, francouzská, kubánská. Občerstvení podávané během dne. Neomezené množství alkoholických (včetně importovaných) a nealkoholických nápojů podávaných v celém hotelu.Sportovní a animační programDenní a večerní animace, živá hudba, představení. Zdarma: posilovna, aerobik, kulečník, plážový a kulečníkový volejbal, stolní tenis, tenis na trávě, lekce tance, lekce španělštiny, potápění, na pláži: šlapadla, kajaky, katamarány, plachetnice, lekce potápění, vodní lyžování, šnorchlování, windsurfing. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelových lázních - za příplatek.Webové stránkywww.paradisuscuba.comMístní kategorie***** GLPodle našeho názoruJeden z nejlepších hotelů na Kubě. Ideální pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v sofistikované atmosféře luxusu..
od ![]() do ![]() |
nerozhoduje |
nerozhoduje |
nerozhoduje |
nerozhoduje |
od do |
---|