Iberostar Grand Packard

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Havana
Název ubytování Iberostar Grand Packard
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, v metropoli
Cena za osobu celkem od 55 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd do metropole Kuby, v Havaně. Poznejte krásy koloniálního města, královny Karibiku - Havany. Neopomeňte navštívit fabriku na výrobu doutníků či muzeum kubánského rumu Havana Club. Dvacet kilometrů od Havany se nachází pláže "Playas del Este" s azurově modrou vodou a bílým pískem. Na pláž se snadno dostanete autobusem z centra Havany za 5 CUC. Ubytování se snídaní v hotelu Iberostar Parque Central 5*. Ideální hotel pro náročnější klientelu ve Staré Havaně.
PROŽIJTE EXOTICKOU DOVOLENOU V NÁDHERNÉ HAVANĚ, MĚSTĚ PLNÉM ŽIVOTA, BOHATÉ HISTORIE A NEKONČÍCÍ ZÁBAVY. HUDBA A TANEC VÁS BUDOU OBKLOPOVAT PO CELOU VAŠÍ DOVOLENOU.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

IBEROSTAR GRAND PACKARD 5*****Tento nový 5* hotel Iberostar Grand Packard se nachází v ulici "Paseo del Prado". Vedle hotelu se nachází "Velasco Palace" či "National Capitol Building". Hotel disponuje 321 pokoji a apartmány, které jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem, žehličkou, kávovarem (za poplatek), vysoušečem vlasů, wifi připojením a 24 hodinovou pokojovou službou. Hotel dále svým hostům nabízí několik stravovacích zařízení a možností. Hotel disponuje restaurací "Biscuit" servírující "A La Carte" pokrmy španělské kuchyně. Dále hotel disponuje restaurací "Tradiciones" servírující pokrmy kubánské kuchyně. Hotel také disponuje restaurací "Spanish", kde si hosté mohou využít výběru malého občerstvení, obědů a večeří ve španělském a neformální stylu. Hotel také disponuje 4 bary - "El Far Pool Bar", který je umístěn přímo u bazénu, "Piano Bar Salon Goya", kde si hosté mohou vychutnat koktejly za doprovodu zvuku piána, "Le Caprichos Cigar Bar", kde si hosté mohou vychutnat doutník a oblíbený drink, vstup pouze pro osoby starší 18-ti let, "Snack Bar Bahía" s nabídkou nápojů, zmrzliny a malého občerstvení. Hotel disponuje také venkovním a vnitřním bazénem, Spa, posilovnou, saunou a vířivkou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Popis lokality ubytování

Lokalita HAVANAByla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova.  Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou.  Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury.   Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka.  Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum).  Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Havany v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času) Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování. 2.,3., 4., ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu) Volné dny s možností využití fakultativních výletů. POSLEDNÍ DEN Volný dopolední program V odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně. Přílet následující den. ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Revoluční ostrov ukrývá malou Barcelonu plnou barev a bizarních tvarů Srdíčka, obří ostnatá televize, velké oko několik metrů nad zemí… barvami hrající oblast, kde se vyřádil kubánský umělec José Fuster, připomíná některá místa Barcelony, na nichž skrze svá umělecká díla zanechal stopy Antonio Gaudí. Tak jako Gaudího vidění světa vtisklo Barceloně nezaměnitelný ráz, tak i Fuster významně přispěl k úžasné atmosféře Havany.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.