Iberostar Laguna Azul

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Varadero
Název ubytování Iberostar Laguna Azul
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 36 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Viz program all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu814 pokojů, vstupní hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace, 4 à la carte restaurace (mezinárodní, kubánská, italská, japonská), 9 barů(včetně barů u bazénu), 4 bazény, 2 jacuzzi, salonek, 2 konferenční místnosti, obchod.Sportovní vyžitíZdarma: nemotorizovanévodní sporty, tenis, stolní tenis, šachy, volejbal, fitness. Za poplatek: motorizované vodní sporty.Aktivity pro dětiMiniklub (4–12 let), 2 dětské bazény, hlídání dětí za poplatek.Popis All InclusiveSnídaně, oběd a večeře v hlavní restauraci Snack během dne, zmrzlina Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a mezinárodních značekPopis pokojůDR (dvoulůžkový pokoj): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., minibar, telefon, trezor, set na přípravu kávy a čaje, žehlička, žehlicí prkno,balkon nebo terasa. DRSV (dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře): viz DR, výhled na moře.

Popis lokality ubytování

PlážPřímo u rozlehlé písečné pláže s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.PolohaNa severovýchodním výběžku polostrova přímo u písečné pláže asi 18 km od centra Varadera. V případě příletu do Havany  je doba z trabsferu na letiště cca 150 minut.



Tip z okolí
V kubánském ráji Varadero si užíval Al Capone i Gagarin Na samém konci dálnice Vía Blanca, 140 kilometrů východně od Havany leží Varadero – kubánská obdoba mexického Cancúnu či amerického Miami. Každý třetí turista přijíždí na ostrov svobody jen proto, aby si odpočinul právě v tomto karibském ráji.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.