Melia San Carlos

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Trinidad - Sancti Spiritus
Název ubytování Melia San Carlos
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 51 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

MELIA SAN CARLOS 4****Hotel Melia San Carlos se nachází  v historickém centru města Cienfuegos. Tento hotel disponuje 56 prostornými pokoji. Hotel disponuje 3 typy pokojů - "Classic room", "Classical Room City View" a "Suite City View". Hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV s plochou obrazovkou se satelitní programy, telefonem, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů a vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje nabízejí svým hostům výhled na město. Hotel dále disponuje restaurací "Roof Garden", která nabízí výhled na celé město a zátoku. Hosté mohou vybírat přes den pokrmy z "A La Carte" restaurace a v noci si mohou užít kubánskou hudbu a využít širokého výběru alkoholických a nealkoholický nápojů z celého světa. Snídaně je servírována od 07:00 - 10:00, oběd od 12:00 - 15:00 a bar je k dispozici od od 22:00 - 02:00. Dále hotel disponuje "Snack barem", kterí je k dispozici hotelovým hostům 24 hodin denně a vyžaduje formální "dresscode". Dále hotel disponuje lobby barem "Rincon Azul", který je otevřen také 24 hodin denně. Bar disponuje nabídkou koktejlů, vína a alkoholických nápojů. Hotel nabízí svým hostům také nepřetržitě otevřenou recepci, směnárnu, poštovní službu, vyhrazená místa pro kuřáky a pokoje pro handicapované. Dále hotel disponuje internetovým centrem v lobby hotelu, kde je wifi k dispozici za příplatek. Hotel také disponuje mezinárodní klinikou přímo v hotelu. Hotel také disponuje místností pro pořádání konferencí či různých akcí. Místnost má kapacitu 40 osob. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplúatněny.

Popis lokality ubytování

Lokalita TRINIDAD - SANCTI SPIRITUSCentrální provincie Sancti Spíritus se pyšní privilegiem dvou z prvních sedmi měst založených na ostrově v 16. století prvním kubánským guvernérem Diegem Velázquezem de Cuéllar: Espíritu Santo a Santísima Trinidad. Obě byla založena v roce 1514 a jméno prvního z nich nese celá provincie. Jde o úrodné území, kde nalezneme jedno z nejvýznamnějších pohoří Sierra del Escambray a kde jsou též klidné a zároveň nejkrásnější karibské pláže okolo poloostrova Ancón. Ačkoliv samo hlavní město provincie nabízí řadu významných historických památek, je to bezpochyby Trinidad, právem nazývaný město-muzeum, kde se nachází jeden z nejúplnějších a nejlépe zachovaných koloniálních komplexů na americkém kontinentě, vyhlášený památkou UNESCO v roce 1988. Toto město zve k procházce po klidných dlážděných ulicích a početných náměstích, k objevování historie na každém kroku, pečlivě chráněné v půl tuctu muzeí nebo v rozsáhlých panských domech z 18. a 19. století s balustrádami, verandami a mřížemi z tepaného kovu a střechami z kreolských tašek, kde je cítit stejná atmosféra, jakou zažili cestovatelé již před staletími, například německý vědec Alexander de Humboldt.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Havany v odpoledních/večerních hodinách Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování. 2. DEN Kolektivní - autobusový - transfer do Trindadu (cca 08:30). Příjezd do Trinidadu kolem 15:30, příjezd do hotelu, ubytování. 3., 4., 5., 6., 7., ... DEN (počet dní dle zvolené délky pobytu) Volný program POSLEDNÍ DEN V dopoledních/odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně. Odlet z Havany směr Praha. Přílet následující den. ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA 24 hodin na telefonu (sídlí v Havaně a na Varaderu) POČET DNÍ V JEDNOTLIVÝCH LOKALITÁCH LZE DLE PŘÁNÍ UPRAVIT. NAPŘ. 3 DNY V HAVANĚ A ZBYTEK POBYTU V TRINIDADU NEBO ZKRÁCENÍ POBYTU V TRINIDADU A ROZŠÍŘENÍ JEŠTĚ O NĚKOLIK NOCÍ NA VARADERU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O UBYTOVÁNÍ V HOTELU VYŠŠÍ KATEGORIE V HAVANĚ, NÁS STAČÍ OSLOVIT.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.