Memories Varadero

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Varadero
Název ubytování Memories Varadero
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 40 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Program all inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost večeří v restauracích `a la carte (nutná rezervace) Alkoholické a nealkoholické nápoje a koktejly místní výroby i některých originálních značek (24 hodin denně) Minibar (doplňován vodou) Občerstvení formou snacku (24 hodin denně) Diamond club: Separátní část pláže Early check-in a late check-out (dle obsazenosti) Pravidelně doplňovaný minibar (voda, pivo, nealkoholické nápoje) Výběr z prémiových nápojů Separátní část v bufetové restauraci Sleva 20 % na služby spa

Popis ubytování

Poloha:Memories Varadero Beach Resort leží přímo na jedné z nejkrásnějších částí pláže ve Varaderu. Je vhodný pro romantickou dovolenou i pro dovolenou pro rodinu s dětmi. Hotel je postaveny v koloniálním stylu a je rozprostřen v krásné udržované zahradě. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo. Vzdálenost od letiště Havana je cca 160 km.

Poloha:
Hotel v koloniálním stylu se nachází přímo u pláže asi 15 km od centra Varadera. V případě příletu do Havany je doba transferu z letiště do hotelu cca 150 minut.Ubytování:koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, minibar a balkon nebo terasa.Vybavení a služby hotelu:Vstupní hala s recepcí, lobby bar, 9 restaurací (z toho 8 `a la carte). Dále je k dispozici 8 barů (z toho 1 na pláži, 2 u bazénu, 2 snack bary), 4 bazény (z toho 2 pro děti), jacuzzi a několik obchodů.Sport a zábava:Animační program, diskotéka.
Zdarma: nemotorizované vodní sporty (katamarán, windsurfing, šlapadla, šnorchlování, úvodní lekce potápění), 3 tenisové kurty, plážový volejbal, fitness. Za poplatek: motorizované sporty, potápění. půjčovna kol.

Wellnes - SPA:
Za poplatek: masáže, salon krásy
Pro děti:
2 dětské bazény, brouzdaliště, hlídání dětí za poplatek, miniklub (do 4 let), dětský klub (5-12 let).

Pláž:
Hotel leží přímo u písečné pláže, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
V kubánském ráji Varadero si užíval Al Capone i Gagarin Na samém konci dálnice Vía Blanca, 140 kilometrů východně od Havany leží Varadero – kubánská obdoba mexického Cancúnu či amerického Miami. Každý třetí turista přijíždí na ostrov svobody jen proto, aby si odpočinul právě v tomto karibském ráji.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.