Mystique Trinidad

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Trinidad - Sancti Spiritus
Název ubytování Mystique Trinidad
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 42 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

MYSTIQUE TRINIDAD 5*****Tento nově rekonstruovaný hotel, jež spadá pod řetězec luxusních hotelů "Royalton", je situovaný na vrcholu kopce "La Popa", nabízející úchvatné vyhlídky na město a okolí a nachází se pouhých 400 metrů od srdce města. K ubytování slouží 52 klimatizovaných pokojů (z nichž 23 jsou pokoje vyšší kategorie), s vlastním sociálním zařízením, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem, WIFI připojením, telefonem a satelitní televizí. Hotel nemá k dispozici ubytování ve třílůžkových pokojích. Ubytovaným hostům je k dispozici bazén. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. K večeřím lze využít hotelové a la carte restaurace "Fresco Artful Cuisine". Něco malého k zakousnutí či k osvěžení nabízí "Fresco Bar and Grill" na terase hotelu či lobby bar "Casa Azul Grill and Bar". V blízkém okolí centra Trinidadu je celá řada dalších stravovacích možností, ať již restauračních, tak rychlého lehkého občerstvení či barů a obchodů.

Popis lokality ubytování

Lokalita TRINIDAD - SANCTI SPIRITUSCentrální provincie Sancti Spíritus se pyšní privilegiem dvou z prvních sedmi měst založených na ostrově v 16. století prvním kubánským guvernérem Diegem Velázquezem de Cuéllar: Espíritu Santo a Santísima Trinidad. Obě byla založena v roce 1514 a jméno prvního z nich nese celá provincie. Jde o úrodné území, kde nalezneme jedno z nejvýznamnějších pohoří Sierra del Escambray a kde jsou též klidné a zároveň nejkrásnější karibské pláže okolo poloostrova Ancón. Ačkoliv samo hlavní město provincie nabízí řadu významných historických památek, je to bezpochyby Trinidad, právem nazývaný město-muzeum, kde se nachází jeden z nejúplnějších a nejlépe zachovaných koloniálních komplexů na americkém kontinentě, vyhlášený památkou UNESCO v roce 1988. Toto město zve k procházce po klidných dlážděných ulicích a početných náměstích, k objevování historie na každém kroku, pečlivě chráněné v půl tuctu muzeí nebo v rozsáhlých panských domech z 18. a 19. století s balustrádami, verandami a mřížemi z tepaného kovu a střechami z kreolských tašek, kde je cítit stejná atmosféra, jakou zažili cestovatelé již před staletími, například německý vědec Alexander de Humboldt.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Havany v odpoledních/večerních hodinách Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování. 2. DEN Kolektivní - autobusový - transfer do Trinidadu (cca 08:30). Příjezd do Trinidadu kolem 15:30, příjezd do hotelu, ubytování. 3., 4., 5., 6., 7., ... DEN (počet dní dle zvolené délky pobytu) Volný program POSLEDNÍ DEN V dopoledních/odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně. Odlet z Havany směr Praha. Přílet následující den. ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA 24 hodin na telefonu (sídlí v Havaně a na Varaderu) POČET DNÍ V JEDNOTLIVÝCH LOKALITÁCH LZE DLE PŘÁNÍ UPRAVIT. NAPŘ. 3 DNY V HAVANĚ A ZBYTEK POBYTU V TRINIDADU NEBO ZKRÁCENÍ POBYTU V TRINIDADU A ROZŠÍŘENÍ JEŠTĚ O NĚKOLIK NOCÍ NA VARADERU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O UBYTOVÁNÍ V HOTELU VYŠŠÍ KATEGORIE V HAVANĚ, NÁS STAČÍ OSLOVIT.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.