Perly centrální Kuby džípem

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 75 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštívíte kubánské národní parky v terénním autě, které budte sami řídit.

Program zájezdu

1. den - PRAHA - HAVANA

Odlet na Kubu. Přílet na Kubu do Havany.

1. den - VARADERO

Transfer do hotelu Mar del Sur ve Varaderu, ubytování s All Inclusive, nocleh (za příplatek je možný jakýkoli jiný hotel v oblasti Varadera).

2. den - VARADERO – CANIMAR – CIÉNAGA DE ZAPATA

Transfer do půjčovny aut, převzetí terénních aut a odjezd směrem k řece Canimar, jízda offroadem, návštěva typického venkovského rodinného stavení. Po obědě v turistickém středisku La Arboleda pokračování na Península de Zapata, prohlídka zoologického parku Fiesta Campesina. Večeře a nocleh v Matanzas. (160 km)

3. den - CALETA BUENA – CIENFUEGOS

Návštěva krokodýlí farmy, výlet lodí po laguně do indiánské vesnice Guama. Oběd ve středisku Caleta Buena u skalnaté zátoky, volný čas na koupání v Karibském moři, přejezd do Cienfuegos, města, založeného v r. 1819 usedlíky z Francie, které si zachovává francouzskou atmosféru. Večeře a nocleh v Cienfuegos. (170 km)

4. den - EL NICHO – TOPES DE COLLANTES

Výlet do rezervace El Nicho v horské oblasti Escambray’s, pěší procházka k vodopádům s možností koupání. Po obědě cesta do Topes de Collantes v centru oblasti Escambray‘s, ubytování, večeře a nocleh. (85 km)

5. den - GUANAYARA – TOPES DE COLLANTES

Odjezd do přírodního parku Guanayara, pěší túra podél Centinelas del Rio Melodioso (s unikátní endemickou faunou a flórou) k vodopádu El Rocio, možnost koupání v jezírku El Venado. Po obědě v místní restauraci Gallega návrat do Topes de Collantes, večeře a nocleh. (50 km)

6. den - TRINIDAD – BANAO – SANCTI SPIRITUS

Prohlídka historického města Trinidad – od roku 1988 na seznamu UNESCO, návštěva Valle de los Ingenios, údolí s plantážemi cukrové třtiny. Cesta pokračuje do rezervace Banao. Po obědě pěší procházka na ranč La Sabina. Přejezd do Sancti Spiritus, večeře a nocleh. (120 km)

7. den - SANCTI SPIRITUS – MENESES – YAGUAJAY

Jízda plantážemi cukrové třtiny a tabáku směrem na sever, návštěva chráněné přírodní oblasti Jobo Rosado, kde se seznámíte s tradicí kubánských kohoutích zápasů a navštívíte mini-zoo. Po obědě v La Casa de los Alamos, volný čas na koupání nebo projížďku na koni. Ubytování, večeře a nocleh. (100 km)

8. den - YAGUAJAY – CAGUANES – REMEDIOS

Cesta vede k severnímu pobřeží přes farmy s chovem hospodářských zvířat do NP Caguanes, který charakterizují mangrovníkové porosty a množství jeskyní, pěší túra, volný čas na pláži. Oběd na farmě Raného Querete. Po obědě na farmě Reného Querete návštěva města Remedios. Ubytování, večere a nocleh.

9. den - SANTA CLARA – CARDENAS – VARADERO

Snídaně. Přejezd do Santa Clara, prohlídka města, návštěva mauzolea Che Guevary. Po obědě prohlídka pobřežního městečka Cardenas, kde jsou hlavním dopravním prostředkem kočáry s koňským spřežením a kola. Vrácení vozů a transfer busem do Varadera. Ubytování ve vybraném hotelu, večeře a nocleh. (180 km)

10. den - POBYT VE VARADERU

Pobyt v hotelu Mar del Sur ve Varaderu s programem All Inclusive. Za příplatek je možný jakýkoli jiný hotel v oblasti Varadera.

11. den - ODLET DO PRAHY

Transfer na letiště, odlet do Prahy.

12. den - PŘÍLET DO PRAHYZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.