To nejlepší z Kuby s koupáním

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba
Název ubytování To nejlepší z Kuby s koupáním
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 54 149 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1NOVINKA 2020Výhody nabídky 2příroda, památkyVýhody nabídky 3historie i koupáníVýhody nabídky 4výhodněji než loniProgram zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Havany (s přestupem), přílet, transfer do hotelu a nocleh.
2. den: Snídaně, prohlídka koloniální Havany zahrnující unikátní historické centrum města - náměstí Katedrály, Plaza de Armas, Staré náměstí a náměstí sv. Františka. Cestou ochutnávka kubánského rumu a návštěva proslulého hotelu Ambos Mundos a pokoje 511, kde pobýval Ernest Hemingway. Oběd v typické restauraci (není v ceně) a pokračování přes havanskou zátoku do čtvrti Casablanca, odkud je překrásná vyhlídka na město od sochy Krista a pevnosti El Morro. Nechybí projížďka po ikonickém pobřežním bulváru Malecón směrem ke čtvrti Vedado a k náměstí „Plaza de la Revolución“. Dále individuální volno např. s možností projížďky neodmyslitelnými barevnými kabriolety (fakultativně).  Večeře v soukromé restauraci. Návrat do hotelu, nocleh.
3. den: Po snídani odjezd do západní části ostrova do provincie Pinar del Río proslulé jak tabákovými plantážemi tak také unikátními přírodními scenériemi údolí Viñales. Po cestě návštěva botanické zahrady v Soroa. V malebném údolí Viñales prohlídka Mural de la Prehistoria a Mirador Los Jasminez (vyhlídka známá z kultovního seriálu o majoru Zemanovi). Oběd ve Finca San Vicente. Večeře a nocleh v Casas Particulares (ubytování v soukromí).
4. den: Snídaně. Pokračování na jih ostrova do Národního parku Ciénaga de Zapata, kde navštívíme krokodýlí farmu a lodí pojedeme na Aldea Taína, ostrov na jezeře pokladů. Dále cestou podél Zátoky Sviní (dějiště neúspěšné invaze USA v roce 1961), zastávka v městečku Playa Girón a návštěva místního muzea Museo de la Intervención. Ubytování u pláže v all inclusive hotelu Rancho Luna. Večeře, nocleh.
5. den: Snídaně, individuální volno s možností koupání. Oběd v hotelu. Odjezd do města Cienfuegos, nazývaného také perlou jihu, založeného v 19. století francouzskými přistěhovalci. Návštěva centra města a možnost nákupů. Odjezd směrem k městu Trinidad, ubytování all inclusive u pláže Ancón, možnost koupání. Večeře a nocleh v hotelu.
6. den: Po snídani prohlídka Trinidadu, města pod patronací UNESCO, včetně vyhlášeného baru „La Canchánchara“. Trinidad se svou koloniální atmosférou pyšní malebnými uličkami s barevnými domy a paláci, centrálním náměstím Plaza Mayor a trhy s možností nákupů  např. tradiční trinidadské krajky. Návrat do hotelu na pláži Ancón (all inclusive), večeře a nocleh. 
7. den: Po snídani odjezd do oblasti Topes de Collantes, nacházející se v centru pohoří Escambray, výlet nákladním vozem ZIL 6x6 do národního parku Guanayara. Dopoledne procházka malebnou přírodou se stromovými kapradinami, broméliemi, kávovníky, banánovníky, orchidejemi či bambusy. Oběd na konci stezky a poté odjezd do města Santa Clara se zastávkou u mauzolea Ernesta Che Guevary. Odjezd do Varadera, ubytování v hotelu s all inclusive. Nocleh.
8. den: Individuální volno s možností koupání, stravování zajištěno formou „all inclusive“. V odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.
9.den: Přílet do Prahy.
 UpozorněníSpropitné - na Kubě je zvykem dávat spropitné personálu - pokojské, řidiči. Stačí menší částka do 3 - 5 EUR. Na Kubu je povinné mít sjednané pojištění do zahraničí, lze dokoupit i na místě na letišti. Doporučujeme mít sjednáno dopředu, imigrační kontrola má právo požádat turistu o potvrzení o pojištění! Informace o možnostech pojištění si též můžete vyžádat u našeho tour operátora nebo www.cedok.cz/ Ostatní služby - zde naleznete informace o cenách a možnostech pojištění.Fakultativně• přípl. za jednolůžkový pokoj 4 490 Kč • víza 990,- Kč, na požádání zajistímeCena zahrnujeleteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Havana-Praha (s přestupem) 6 noclehů v hotelech *** , 1 nocleh v soukromých domech  stravování v rozsahu uvedeném v programu dopravu minibusem, průvodce,  všechny vstupy dle programu,  pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: spropitné (místní personál, řidiči, průvodce)InformaceMinimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič). K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost, stát trvalého bydliště +  dodat náležitosti k vízům (pokud si klient zakoupí přes CK ČEDOK)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.