« Vypsat všechny zájezdy na Kubu
Villa Los Pinos
****Jedná se o pobytový zájezd do metropole Kuby. Poznejte krásy koloniálního města, královny Karibiku - Havany. Neopomeňte navštívit fabriku na výrobu doutníků či muzeum kubánského rumu Havana Club. Dvacet kilometrů od Havany se nachází pláže "Playas del Este" s azurově modrou vodou a bílým pískem. Na pláž se snadno dostanete autobusem z centra Havany za 5 CUC. Ubytování se snídaní v hotelu Villa Los Pinos 4*.
PROŽIJTE EXOTICKOU DOVOLENOU V NÁDHERNÉ HAVANĚ, MĚSTĚ PLNÉM ŽIVOTA, BOHATÉ HISTORIE A NEKONČÍCÍ ZÁBAVY. HUDBA A TANEC VÁS BUDOU OBKLOPOVAT PO CELOU VAŠÍ DOVOLENOU.
Bez stravy
VILLA LOS PINOS 4****Villa Los Pinos je komplex domků, které leží kousek od východních plážích Playa del Este. Vybírat můžete ze 70 pokojů. Domky jsou zařízeny klimatizací, bazénem, zahradou, kuchyňskou linkou, balkonem nebo terasou, koupelnou a 2, 3, nebo 4 pokoji. Kuchyň je vybavena lednicí a mikrovlnou troubou. Domky jsou vzdáleny 20 minut od Havany.
Lokalita HAVANAByla založena v roce 1519 a brzy poté se stala hlavním městem ostrova. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova. Až do druhé poloviny 18. století byla Havana obklopena vysokou zdí, která patřila k obrannému systému proti útokům pirátů. Ještě dnes jsou vidět její pozůstatky. Díky své geografické poloze byla Havana centrem námořního obchodu mezi Evropou a Amerikou. Město rychle zbohatlo a stalo se centrem dějin a kultury. Havana je na seznamu chráněných památek UNESCO a patří mezi nejvýznamnější představitele amerického baroka. Při návštěvě dnešní Havany nesmíte opomenout navštívit národní galerii ("Museo de Bellas Artes"), balet ("Ballet Nacional de Cuba"), koncerty klasické a populární hudby. Mezi další zajímavosti patří: náměstí "Plaza de la Revolución", "Cabaret Tropicana", "Malecón" (promenáda) a "La Rampa" (moderní centrum). Obyvatelé jsou usměvaví, temperamentní a přátelští.
Program zájezdu
1. DEN Přílet do Havany v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času) Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování. 2.,3., 4., ... (Počet dní/nocí dle zvoleného termínu zájezdu) Volné dny s možností využití fakultativních výletů. POSLEDNÍ DEN Volný dopolední program V odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně. Přílet následující den. ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ