Villa Ma Dolores

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kuba, Trinidad - Sancti Spiritus
Název ubytování Finca Ma Dolores
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 42 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

FINCA MA DOLORES 2**Hotelový areál se nachází v nádherné přírodě, jen necelé 2 km od města Trinidad. Je vyhledávaným místem všech milovníků přírody. Malé vilky, obklopené kokosovými palmami jsou umístěny pár metrů od řeky Guaurabo, která po několik set metrů odsud ústí do Karibského moře. Lze si zde projet pěknou přírodu na hřbetu koně, zapůjčit kolo či vydat se za pozorováním endemického ptactva. Hotel disponuje 44 klimatizovanými pokoji (z nichž 26 tvoří bungalovy) s vlastním sociálním zařízením, bezpečnostním trezorem, telefonem a satelitní televizí. K občerstvení a stravování hotelovým hostům poslouží a la carte restaurace, specializující se na místní – kreolskou – kuchyni nebo bazénový bar. Pro příznivce aktivního odpočinku poslouží volejbalové kurty nebo pěkný bazén s lehátky a slunečníky. Hotel má 24 hodinovou recepcí, hlídané parkoviště, internet, směnárnu a obchůdky se suvenýry a zbožím denní potřeby.

Popis lokality ubytování

Lokalita TRINIDAD - SANCTI SPIRITUSCentrální provincie Sancti Spíritus se pyšní privilegiem dvou z prvních sedmi měst založených na ostrově v 16. století prvním kubánským guvernérem Diegem Velázquezem de Cuéllar: Espíritu Santo a Santísima Trinidad. Obě byla založena v roce 1514 a jméno prvního z nich nese celá provincie. Jde o úrodné území, kde nalezneme jedno z nejvýznamnějších pohoří Sierra del Escambray a kde jsou též klidné a zároveň nejkrásnější karibské pláže okolo poloostrova Ancón. Ačkoliv samo hlavní město provincie nabízí řadu významných historických památek, je to bezpochyby Trinidad, právem nazývaný město-muzeum, kde se nachází jeden z nejúplnějších a nejlépe zachovaných koloniálních komplexů na americkém kontinentě, vyhlášený památkou UNESCO v roce 1988. Toto město zve k procházce po klidných dlážděných ulicích a početných náměstích, k objevování historie na každém kroku, pečlivě chráněné v půl tuctu muzeí nebo v rozsáhlých panských domech z 18. a 19. století s balustrádami, verandami a mřížemi z tepaného kovu a střechami z kreolských tašek, kde je cítit stejná atmosféra, jakou zažili cestovatelé již před staletími, například německý vědec Alexander de Humboldt.

Program zájezdu

Program zájezdu

1. DEN Přílet do Havany v odpoledních/večerních hodinách Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu v Havaně. Ubytování. 2. DEN Kolektivní - autobusový - transfer do Trinidadu (cca 08:30). Příjezd do Trinidadu kolem 15:30, příjezd do hotelu, ubytování. 3., 4., 5., 6., 7., ... DEN (počet dní dle zvolené délky pobytu) Volný program POSLEDNÍ DEN V dopoledních/odpoledních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně. Odlet z Havany směr Praha. Přílet následující den. ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA 24 hodin na telefonu (sídlí v Havaně a na Varaderu) POČET DNÍ V JEDNOTLIVÝCH LOKALITÁCH LZE DLE PŘÁNÍ UPRAVIT. NAPŘ. 3 DNY V HAVANĚ A ZBYTEK POBYTU V TRINIDADU NEBO ZKRÁCENÍ POBYTU V TRINIDADU A ROZŠÍŘENÍ JEŠTĚ O NĚKOLIK NOCÍ NA VARADERU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O UBYTOVÁNÍ V HOTELU VYŠŠÍ KATEGORIE V HAVANĚ, NÁS STAČÍ OSLOVIT.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.