Asimina Suites

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Kypr, Larnaca, Paphos
Název ubytování Asimina Suites
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 42 730 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně formou bufetu, tematické obědy a večeře formou bufetu nebo výběru z menu (možný výběr restaurace, nutná rezervace).

Popis ubytování

Druh ubytováníJuniorsuita, SuitaDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hoteluHlavní budova a několik vedlejších budov, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace à la carte, lobby bar, minimarket, bar s živou hudbou, sport bar s velkoplošnou TV. Venku 2 bazény, terasa na slunění, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar u bazénu.Sportovní vyžitíZdarma: tenis, fitness, vnitřní bazén, stolní tenis. Za poplatek: bowling (cca 300 m od hotelu).Popis All InclusiveUltra all inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Naplněný minibar při příletu (doplnění za poplatek) Denně doplnění kávy a čaje na pokoji Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní i mezinárodní výroby (11.00–24.00 hod.) Možnost výběru stravování ze 4 à la carte restaurací (nutná rezervace) Odpolední občerstvení, zmrzlina, káva, čajPopis pokojůJunior suite (JS): koupelna (vysoušeč vlasů, župany), WC, TV/sat., DVD přehrávač, trezor, telefon, set na přípravu kávy a čaje, při příletu koš ovoce a víno, minibar, balkon nebo terasa. Suite (SU): viz JS, prostornější, ložnice oddělená od obývací části posuvnými dveřmi. Na vyžádání suite s privátním bazénem. Suite s výhledem na moře (SUSV): viz. SU, výhled na moře. Na vyžádání suite s privátním bazénem.  

Popis lokality ubytování

PlážUměle vytvořená písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Pro vstup do moře doporučujeme obuv.PolohaHotelový komplex v klidné poloze cca 140 km od letiště Larnaca, cca 3 km od města Paphos. Nejbližší obchody a restaurace cca 500 m od hotelu.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.