Aqua - Mosonmagyaróvár

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Mosonmagyaróvár
Název ubytování Aqua - Mosonmagyaróvár
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 050 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel se nachází v blízkosti centra města a je propojen s termálním areálem Bio Flexum Thermal & Spa. Díky své poloze je město Mosonmagyaróvár cca 10 km od hranic s Rakouskem a Slovenskem, 160 km od Budapešti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, sauna, termální bazén s hydromasážemi, infračervená kabina, salón krásy, zubařská ordinace, masáže, lázeňské oddělení, úschovna kol, podzemní garáže a střežené parkoviště. Wi-Fi internet na recepci bez poplatku.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem RegioJet z Prahy, Brna a Břeclavy do Mosonmagyaróvár (cca 4 km)

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Aqua Mosonmagyaróvár:- nově zrekonstruovaný termální areál- léčebná voda patří v Evropě mezi pět léčebných vod s nejlepšími účinky- celoroční provoz termálního areálu- hotel propojen s termálními lázněmi- wellness a relaxaceKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, sejf, telefon b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD PLUS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, sejf, telefon, klimatizace (zdarma), internet (kabelový). Pokoje s balkonem na dotaz a za příplatek.POZN. přistýlky jsou pouze pro osoby do 11,99 let.Hotel je nekuřácký. Kouření je dovoleno na vyznačených místech.CELKOVÁ KAPACITA73 pokojůFORMA STRAVYsnídaně nebo polopenze dle typu pobytu.POBYT S DĚTMIAž 2 děti do 2,99 let se snídaní ZDARMA.(jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko)Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový termální bazén, renovované termální lázně (spojeny s hotelem) - vnitřní plavecký bazén 33,3 m (28-29 °C), bazén s léčivou vodou (36-38 °C), koupelový a sedací bazén (30-33 °C), koupelový a sedací bazén - perličkový II (36-37 °C), wellness - bazén (32-34 °C) , bazén s léčivou vodou III (28-30 °C), venkovní plavecký bazén 25 m (26-28 °C), zážitkový bazén pro děti a skluzavky, lázeňský bazén, sauny.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 do 21.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Hotel je nekuřácký. Kouření je dovoleno na vyznačených místech.REKREAČNÍ POPLATEKCca 1,30 €/denPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍvenkovní zdarma, podzemní garáže: 2 €/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

AQUA WELLNESS 6 dní/ 5 nocí- 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet a 3-chodové menu nebo bufet dle obsazenosti), 1x masáž/dospělý dle aktuální nabídky (např. klasická) BONUSY ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

AQUA RELAX 4 dny/3 noci3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet a 3-chodové menu nebo bufet dle obsazenosti) BONUSY ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

REKREAČNÍ POBYT- ubytování se snídaní formou bufetu BONUSY ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.