Aqua - Mosonmagyaróvár

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Zadunají, Mosonmagyaróvár
Název ubytování Aqua - Mosonmagyaróvár
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 4 050 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel se nachází v blízkosti centra města a je propojen s termálním areálem Bio Flexum Thermal & Spa. Díky své poloze je město Mosonmagyaróvár cca 10 km od hranic s Rakouskem a Slovenskem, 160 km od Budapešti.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, sauna, termální bazén s hydromasážemi, infračervená kabina, salón krásy, zubařská ordinace, masáže, lázeňské oddělení, úschovna kol, podzemní garáže a střežené parkoviště. Wi-Fi internet na recepci bez poplatku.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem RegioJet z Prahy, Brna a Břeclavy do Mosonmagyaróvár (cca 4 km). Odtud taxi (cena cca 1000 HUF/cesta, cca 70 Kč)

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Možnost bezlepkové stravy (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Aqua Mosonmagyaróvár:- nově zrekonstruovaný termální areál- léčebná voda patří v Evropě mezi pět léčebných vod s nejlepšími účinky- celoroční provoz termálního areálu- hotel propojen s termálními lázněmi- wellness a relaxaceKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, sejf, telefon b) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky STANDARD PLUS, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, sejf, telefon, klimatizace (zdarma), internet (kabelový). Pokoje s balkonem/ terasou (CK negarantuje) na dotaz a za příplatek.POZN. přistýlky jsou pouze pro osoby do 11,99 let.Hotel je nekuřácký. Kouření je dovoleno na vyznačených místech.CELKOVÁ KAPACITA73 pokojůFORMA STRAVYsnídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Možnost bezlepkové stravy (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIAž 2 děti do 2,99 let se snídaní ZDARMA.(jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko)Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový termální bazén, renovované termální lázně (spojeny s hotelem) - vnitřní plavecký bazén 33,3 m (28-29 °C), bazén s léčivou vodou (36-38 °C), koupelový a sedací bazén (30-33 °C), koupelový a sedací bazén - perličkový II (36-37 °C), wellness - bazén (32-34 °C) , bazén s léčivou vodou III (28-30 °C), venkovní plavecký bazén 25 m (26-28 °C), zážitkový bazén pro děti a skluzavky, lázeňský bazén, sauny.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 do 21.00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.Hotel je nekuřácký. Kouření je dovoleno na vyznačených místech.REKREAČNÍ POPLATEKCca 1,30 €/denPOBYT SE ZVÍŘETEMNEPOVOLENPARKOVÁNÍvenkovní zdarma, podzemní garáže: 2 €/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

AQUA WELLNESS 6 dní/ 5 nocí- 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet a 3-chodové menu nebo bufet dle obsazenosti), 1x masáž/dospělý dle aktuální nabídky (např. klasická) BONUSY ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

AQUA RELAX 4 dny/3 noci3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet a 3-chodové menu nebo bufet dle obsazenosti) BONUSY ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

REKREAČNÍ POBYT- ubytování se snídaní formou bufetu BONUSY ZDARMA: denně neomezený vstup do termálních lázní s léčivou vodou, termální bazén s hydromasážemi, sauna, infrakabina, venkovní parkování.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.