Balatonakali - kemp Strand-Holiday

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton, Balatonakali
Název ubytování Balatonakali - kemp Strand-Holiday
Typ ubytování Kempy
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 640 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: stolní tenis, beach volejbal, fotbalové a basketbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb, cyklotrasy, značená trasa pro Nordic Walking, rybaření.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek. Karavany - domácí mazlíček - vstup pouze do uzavřeného prostoru před karavanem.Sun Cool Plus mobilní dům - domácí mazlíčci nejsou povoleni.Rybaření není dovoleno v hlavní sezóně mezi 9:00 a19:00 hod.

Popis stravování

vlastní (vybavená kuchyňka).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování, spotřebu energií, závěrečný úklid, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍsamoobslužná restaurace, směnárna, obchody, Wi-Fi (za příplatek), opalovací můstky, dlouhá pláž, pro děti – pláž, vodní skluzavka 50 m (cca 600,- HUF/os./den), hřiště, basketbal, animační programy (v hlavní sezóně), trampolína; přírodní divadlo, spol. místnost s TV, kadeřnictví, masáže, společná soc. zařízení, půjčovna kol, stolní tenis, parkování, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ4lůžkové karavany CONTESS, CONTESS PLUS, PRINCESS, PRINCESS KOMFORT a QUEEN jsou kompletně vybavené (vařič, základní nádobí, lednička). Před karavanem je stanová předsíňka, zahradní nábytek, slunečník. Vedle karavanů PRINCES KOMFORT a QUEEN - mobilní koupelna určená pouze uvedeným karavanům (společná pro 2 karavany). QUEEN navíc: klimatizace. Ostatní karavany nemají vlastní sprchu ani toaletu. Je nutné používat veřejně sanitární jednotky v kempu. Mobilhomy typu SUN COOL PLUS a SUN COOL vybavená kuchyňka (varná deska, lednička, kávovar, základní nádobí, mikrovlnná trouba), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), klimatizace, terasa se zahradním nábytkem, PLUTO 2 ložnice (manželská postel, palanda), obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou (vařič, lednička, kávovar, základní nádobí, mikrovlnná trouba), terasa se zahradním nábytkem. Mobilhomy SUN COOL PLUS navíc: možnost jít na terasu rovnou z ložnice přes velké skleněné dveře.Vzdálenost od břehu jezera Balaton do 50 m, karavany QUEEN - břeh do 10 m.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceBalatonakali – se nachází v blízkosti poloostrova Tiháň (poloostrov vybíhá ze severního břehu Blatenského jezera k jihu) a lázeňského městečka Balatonfured. Tiháň patří k nejzajímavějším a nejpůvabnějším střediskům blatenské oblasti. Poloostrov byl osazen také Římany. V roce 1055 byl zde založen benediktinský klášter, který byl po dlouhou dobu střediskem katolické vzdělanosti. Tiháňský hrad úspěšně odolával tureckým nájezdům a byl zbořen císařským vojskem po porážce protihabsburského odboje - z jeho kamenů byl postaven zachovaný barokový benediktinský klášter s kostelem. Od konce 19. století se Tihař stal vyhledávaným výletním a rekreačním místem. Balatonakali je známá a rušná rekreační obec přímo u Balatonu, 20 km jihozápadně od Veszpremu, 15 km západně od Balatonalmadi, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou s dětmi nebo aktivní dovolenou s přáteli. Tipy na výlet:•SIÓFOK (cca 25 km) - největší a nejznámější středisko jižního břehu Balatonu dostalo svůj název podle kanálu Sió spojujícího Balaton s Dunajem. Jeho atraktivita se opírá o několik kilometrů dlouhé pláže na tzv. Zlatém a Stříbrném břehu Balatonu. K Siófoku patří bohatý noční život s řadou diskoték, barů a restaurací •ZAMÁRDI (18 km) - obec ležící nedaleko známého letoviska Siófok nabízí nejen koupání v jezeru Balaton, ale i možnost vycházek po okolí •Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton •V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů•BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinekTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.