Balatonszemes - kemp Vadvirág - Wildflower

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Balaton, Balatonszemes
Název ubytování Balatonszemes - kemp Vadvirág - Wildflower
Typ ubytování Kempy
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 925 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: tenisový kurt, fotbalové hřiště, minigolf, beach volejbal, stolní tenis, půjčovna kol a sportovních potřeb, půjčovna šlapadel, rybaření.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

vlastní (vybavená kuchyňka)

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), povlečení, ručníky, spotřebu energií, parkování, závěrečný úklid, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).Balíček 2Týdenní pobyt zahrnuje 7x ubytování, povlečení, ručníky, spotřebu energií, parkování, závěrečný úklid, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrestaurace, bufet, snack bar, obchod s potravinami, směnárna, trezor, Wi-Fi (zdarma), spol. místnost s TV, pláž, pro děti – bazén, herna, hřiště a animační programy (o prázdninách); půjčovna sportovních potřeb (tenis, mini golf, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, stolní fotbal, kola, koloběžky...), společná soc. zařízení, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ4lůžkové bungalovy, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2x 2lůžkový pokoj, obývací pokoj s možností přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, kávovar, základní nádobí, Viola 1+ navíc mikrovlnka), TV, terasa se zahradním nábytkem, 2 parkovací místa (1 zdarma).VIOLA 1+, obnovený interiér, 10 m od vody. VIOLA 1, obnovený interiér, 40 m od vody.VIOLA 2 , starší interiér, 60 m od vody. KAMILA 1, starší interiér. KAMILA 2, starší interiér, 100 m od vody.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceBalatonszemes klidná rekreační obec na břehu Balatonu vhodná pro klidnou rodinnou dovolenou.Tipy na výlet:•SIÓFOK (cca 25 km) - největší a nejznámější středisko jižního břehu Balatonu dostalo svůj název podle kanálu Sió spojujícího Balaton s Dunajem. Jeho atraktivita se opírá o několik kilometrů dlouhé pláže na tzv. Zlatém a Stříbrném břehu Balatonu. K Siófoku patří bohatý noční život s řadou diskoték, barů a restaurací •ZAMÁRDI (18 km) - obec ležící nedaleko známého letoviska Siófok nabízí nejen koupání v jezeru Balaton, ale i možnost vycházek po okolí •Köhegyi-rozhledna, ze které při dobré viditelnosti můžete shlédnout panorama a přírodu obklopující jezero Balaton •V případě, že máte zájem navštívit druhý břeh Balatonu, poloostrov Tihány, určitě využijete převoz lodí• BALATONLELLE (7 km) - jedno z nejoblíbenějších rekreačních míst se rozkládá v délce několika kilometrů•BALATONSZÁRSZÓ (7 km) - malé letovisko vybudované mezi městečky Siófok a Balatonlelle je vhodné především pro rodiny s dětmi. Nedaleké termální lázně Igal poskytují v případě nepříznivého počasí relaxační odpočinekTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.