Bük - Hotel Apartman

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Bük
Název ubytování Bük - hotel Apartman
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V okolí: 18jamkové golfové hřiště, Kneippův park, Zábavní park Napsugár, Sportovní park (fitness stroje pod širým nebem), cyklotrasy, lezecké centrum Kryštálová věž.

POZNÁMKA
Pravidelná údržba bazénů ve veřejných lázních: 12.12. - 16.12.Každý host včetně dětí a kojenců se při přihlášení do hotelu musí prokázat platným dokladem totožnosti. Naskenované doklady budou zaznamenány v databázi VIZA po dobu dvou let. V případě že se host neprokáže platným dokladem totožnosti je hotel povinen odmítnout ubytování.

Popis stravování

V době do 12.3.2023 a od 6.11.2023 vč. vlastní (vybavená kuchyňka). V období od 13.3.2023 do 05.11.2023 snídaně.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování, každodenní úklid, výměna ručníků dle potřeby, výměna ložního prádla 2x týdně, Wi-Fi, parkování. V období od 13.3.2023 do 05.11.2023 je k pobytu povinné zakoupení snídaně.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, restaurace (aktuálně v rekonstrukci - sezóna 2022), bar, kavárna, sluneční terasa, konferenční místnost, zubní ambulance, hotel. trezor, úschovna zavazadel, dětské hřiště, úschovna a půjčovna kol, Himalájská solná komora a pískoviště, karetní salonek, Wi-Fi (zdarma), parkoviště - 1 místo zdarma ke každému apartmánu.VYBAVENÍ POKOJŮ2 a 4lůžkové apartmány Standard s možností přistýlky (rozkládací gauč pro 1 dospělého nebo 2 děti), kuchyňský kout nebo kuchyňka (lednička, el. vařič, mikrovlnná trouba, základní nádobí), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, telefon, rádio, Wi-Fi, balkón. 2 bezbariérové apartmány bez balkónu.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMěsto BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic. Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě. Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů. Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu. Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně. NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.