Bük - Hotel Piroska

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Bük
Název ubytování Bük - hotel Piroska
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 160 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: fitness, cyklistika, Nordic Walking, golf (18-jamkové hřiště, driving range a putting green – cca 3 km), turistické a cykloturistické trasy.SPA a WELLNESS - ve wellness části vybudované podle principů Feng Shui se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami, s turbogejzírem, s krční masáží a perlivou lázní zážitkové koupele, nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Pro děti: tobogán venkovního bazénu, dětská zážitková koupel s rodinným relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a s místností pro přebalování. Ve světě saun najdete: finskou saunu, biosaunu (se světelnou terapií), infra saunu (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně a tepidárium.

POZNÁMKA
Hotelové hosty do lázní v Bükfürő a zpět vozí pravidelně každou hodinu hotelový mikrobus.

Popis stravování

Polopenze (snídaně, večeře - bufet)

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x minerální vodu na pokoji při příjezdu, 1x celodenní vstupenku do Thermal Bath (neplatí pro zážitkové lázně a sauny) na osobu, využití hotelového wellness (sezónní venkovní bazén, whirlpool, dětský bazén, relaxační zóna, finská, bio a infra sauna, pára s bylinkami, tepidarium se světelnou terapií), Wi-Fi, parkování.BONUSY při vícedenních pobytech: Pobyt na 3 noci navíc 1x osvěžující masáž zad (20 min.),Pobyt na 4 noci navíc další vstupenka do Thermal Bath, Pobyt na 4 noci v termínu 01.03.-21.04 a 05.11.-22.12. při nástupu v Ne či Po - noc zdarma (již zahrnuto v ceně) ale BEZ vstupů do lázní.Pobyt na 5 či 7 nocí celkem 3x vstupenka do Thermal Bath. V letní sezóně (20.06.-03.09.24)navíc při pobytu na 7 nocí dítě do 10 let s polopenzí (bez vstupů do lázní) zdarma.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, směnárna, restaurace, kavárna, hotel. trezor, lobby bar, Wi-Fi (zdarma), pro děti – postýlka, stolička, jídlo, přebalovací podložka, vanička, hračky, koutek, hřiště a hlídání; wellness a beauty (venkovní a vnitřní zážitkový bazén, whirlpool, dětský bazén, rodinná relax. zóna, turecká parní lázeň s aromaterapií, tepidárium s barevnou terapií, svět saun, fitness centrum, solárium, bar, masáže, salón krásy (manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví, solárium), skupinová cvičení (pilates, tai chi, vodní gymnastika)), moderní fyzioterapie (masáže, zábaly, fyzioterapie,…), animační programy, venkovní posezení, hotelový autobus do lázní, půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ1 až 3lůžkové pokoje, vlastní koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), mini lednice, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), manželská postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky pro 1 nebo 2 děti (přistýlka nebo rozkládací pohovka), klimatizace (za poplatek).Rodinné pokoje, vlastní koupelna (sprcha, WC, fén), mini lednice, trezor, telefon, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), manželská postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky pro 1 nebo 2 děti (přistýlka nebo rozkládací pohovka), klimatizace (za poplatek).K dispozici jsou bezbariérové pokoje či pokoje pro alergiky.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMěsto BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic. Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě. Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů. Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu. Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně. NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.