Cyklostezky kolem Balatonu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Rakousko
Typ ubytování Ubytování hotelového typu
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 6 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jihozápadní oblast Balatonu je známa především termálními lázněmi, kvalitním vínem a historickými památkami. Na naše cyklovýlety mírně členitou krajinou se budeme vydávat z jedněch z nejznámějších maďarských lázní – Zalakarosu poblíž Malého Balatonu. Poznáme historické „hlavní město Balatonu“ Keszthely, vinařskou oblast Badacsony, jedno z nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku Hévíz, svezeme se trajektem přes jezero a navštívíme rezervaci,  kde v hustém rákosí hnízdí desetitisíce ptáků.V ceně nezahrnuto:Lázně Zalakaros 2800 HUF/3 hod, trajekt přes Balaton 2200 HUF + kolo 1000 HUF, lázně Hévíz 3200 HUF/3 hod.Povrch a profil:asfalt, variantně šotolina; rovinatý, místy zvlněný profil.Velikost skupiny:25–44 účastníků.Poznámka:Podrobnosti k povinném příplatku za elektrokola naleznete zde.

Popis stravování

Snídaně a večeře jsou zajištěny jako součást ubytování.

Popis ubytování

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Program zájezdu

1. den

Odjezd ráno, odpoledne ubytování v městečku Zalakaros; individuální návštěva termálních lázní nebo procházka lesní naučnou stezkou.

2. den

Cyklovýlet kolem Malého Balatonu; buvolí rezervace v Kápolnapuszta, ostrov a ptačí rezervace Kányavár, muzeum Malého Balatonu,  zřícenina Zalavár (40 nebo 55 km).

3. den

Cyklovýlet kolem Velkého Balatonu: pozorování ptáků z rozhledny Vörs, trajektem do Badacsony a muzeum vína, středověký hrad Szigligeta (80 km nebo zkrácení busem na 40 km).

4. den

Po snídaní odjezd autobusem do lázní Hévíz (pobyt cca 3 hod), odpolední cesta domů, příjezd do Prahy kolem 22. hod.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.