Eger - Penzion Bacchus

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Eger
Název ubytování Eger - Penzion Bacchus
Typ ubytování Penziony
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Přímo v penzionu: prostorná zahrada s posezením, houpačkou, ohništěm, kulečník.V okolí: Hosté se mohou zúčastnit ochutnávky bílých a červených vín z vinařské oblasti Eger v Údolí krásné ženy nebo se zajít zrelaxovat do městských lázní v Egeru či v neposlední řadě obdivovat krásy tohoto historického města.

POZNÁMKA
Parkování je možné v hotelové garáži za poplatek 1 200 HUF/auto/noc.Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 2 500 HUF/noc.

Popis stravování

Snídaně (bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, Wi-Fi, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRestaurace, terasa a zahrada s hřištěm pro děti, posezením a grilem, Wi-Fi (zdarma), kulečník, stolní tenis (zdarma), sál (možnost cvičení), konferenční služby, vinný sklípek, parkování v garáži (za příplatek), akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ1 až 2lůžkové pokoje Standard nebo Superior, (sprcha, WC, Superior - vířivka), telefon, minibar, TV-SAT, terasa/balkón se zahradním nábytkem.2lůžkový apartmán, s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, minibar, TV-SAT, terasa/balkón se zahradním nábytkem.K dispozici je 1 bezbariérový pokoj.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceV malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.