Erzsébet Park Hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Parádfürdo
Ubytování Erzsébet Park Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisHotel je situován v jedné z nejromantičtějších lokalit Maďarska, na okraji pohoří Mátra, v obci Parádfürdő, ve vzdálenosti 110 km od Budapešti, v polovině cesty mezi městy Gyöngyös a Eger. Citelně čisté, příjemné ovzduší; unikátní lesní prostředí; klid vesnice a přitažlivost hotelu společně zajistí, že hosté během pobytu skutečně načerpají novou energii. Je to místo, kde se setkává kouzlo minulosti, komfort přítomnosti a krásy přírody. Pokud toužíte po relaxování, odpočinku a wellnessu, nebo pokud hledáte místo pro Vaše konference, zavítejte do malebné vesničky Parádfürdő.WellnessV hotelu se nachází nové wellness centrum, které poskytuje následující bezplatné služby:

Křídlo Erzsébet: krytý plavecký bazén (14 x 7 m), sedací bazén, finská sauna, ochlazovací bazén, infračervená sauna, skotské střiky, turecká parní lázeň, posilovna a terasa na opalování.

Křídlo Zuzana: zážitkový bazén, vířivá koupel, aroma místnost se světelnou terapií, solná kabina a venkovní bazén (20 × 10 m) v provozu během léta.Sport a zábavaPro milovníky aktivní životosprávy jsme naši nabídku zpestřili o zajímavé služby: 4-dráhový bowling, elegantní místnost pro kulečník v bezprostředním sousedství kavárny, venkovní antukový tenisový kurt (za příznivého počasí) a půjčování kol.Stravapolopenze - snídaně a večeře formou bufetuTyp ubytováníVe dvou křídlech se nachází 99 pokojů s různými prostorovými řešením a dispozicemi, aby se každý host našel nejlepší vyhovující služby. Pro pokoje a apartmány jsou typické překrásná panorama, harmonie a příjemná atmosféra.

Křídlo ERZSÉBET (staré křídlo), KŘÍDLO ZSUZSANNA (nové křídlo)Cena zahrnujeubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí formou bufetu, 1x welcome drink, 2 hodiny pronájmu jízdného kola, využití wellness centra (vnitřní bazén, venkovní bazén v létě, vířivka, finská sauna, infra sauna, solná jeskyně, parní lázeň, posilovna, využití županu), wifi připojení ve společných prostorách a pokojích, parkováníPovinný poplatekmožná pobytová taxaFakultativní poplatekparkování zdarmaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.