Harkány - Hotel Lídia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Harkány
Název ubytování Harkány - hotel Lídia
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V hotelu: moderní wellness centrum - za poplatek (zahrnuje suchou saunu, parní saunu infračervenou saunu, aroma kabinu, vířivku a mini fitcentrum, masáže), stolní tenis, stolní fotbal.V okolí: termální lázně Harkány (200 metrů od hotelu), pěší a cykloturistika (zapůjčení „bringó-hintó“ – dvoukolek).

POZNÁMKA
Ubytování domácích mazlíčků není možné.

Popis stravování

Snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - výběr z menu).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), Wi-Fi, parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, hotel. trezor (za poplatek), restaurace, bar, pro děti – stolička a postýlka; venkovní posezení, terasa, zahrada, výtah, wellness centrum - za poplatek (whirlpool, finská a parní sauna, infrasauna, masáže, pedikúra, manikúra, mini fitness, půjčovna županů), úschovna kol, stolní tenis, stolní fotbal, Wi-Fi (zdarma), parkování, akceptace platebních karet, nekuřácké pokoje.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžková studia s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, telefon, vybavený kuch. kout (lednička, vařič, základní nádobí), Wi-Fi (zdarma), klimatizace (některé pokoje a za příplatek), podlahové topení, balkon, v přízemí pokoje s terasou. Možnost propojení některých pokojů (family pokoj).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceLázně Harkány –nejlepší termály pro Vaše pohybové ústrojíLéčebné lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní v Maďarsku především kvůli své účinné termální vodě která prokazatelně pomohla spoustě lidí s problémy pohybového ústrojí.Město Harkány leží v jihozápadním cípu země ve vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Poloha na jihu země s příjemným, ještě teplejším počasím než jinde v Maďarsku a přitom poloha dostupná – až do nedalekého města Pécs se dostanete po dálnici.A navíc, podobně jako na Moravě Pálava, se hned za lázněmi Harkány zvedá pohoří Villány, které tvoří jednak malebnou kulisu, jednak je domovem vyhlášené vinohradnické oblasti. Pro milovníky vína tedy léčba dvojnásobná!Léčivá voda zde vyvěrá o teplotě 62oC. Zcela unikátní složkou zdejší vody je karbonylsulfid (COS), který byl objeven ve vodě v minulém století. Obsah síry v harkánské vodě je nejvyšší v Maďarsku. Léčebnou kúrou se dosahuje velmi dobrých výsledků v léčení následujících chorob: záněty kloubů, rehabilitace po úrazech, léčba lupénky, jako pitná kúra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a v případech nemocí žlučníku a jater. Termální voda má podobné účinky jako voda z mrtvého moře. V lázeňském areálu o rozloze 13 ha jsou návštěvníkům k dispozici termální a zážitkové bazény, tobogány, léčebné služby. Nově také byla v lázních otevřena nová zrekonstruovaná část, která láká k oddychu. V přízemí bylo vytvořeno kompletní oddělení wellness se dvěma finskými saunami, jednou infrasaunou, jednou saunou s párou, tepidáriem a kneipp bazénem. Byla obnovena restaurace, šatny i toalety, nový výtah slouží k bezbariérovému přístupu.V patře vedle rekonstruovaných toalet vznikla tělocvična a byly rozšířeny prostory pro odpočinek se 120 lehátky.Nové sauny v plné míře odpovídají dnešním trendům wellness. Rozšířením těchto služeb byly i zde zavedeny západoevropské normy, v budoucnosti zde bude pracovat devět saunových odborníků. V lázních Harkány probíhají různé festivaly (nejznámější je tradiční festival vinobraní v září), lázeňské koncerty a maďarských folklórních večerů s vynikající maďarské gastronomie a ochutnávkou vín značky Villány.Oblíbenými turistickými cíli v blízkosti Harkány jsou hrad Siklós (5 km), Vínárská cesta Villány, chráněná oblast Szársómlyó, hora Csarnóta, naučná stezka Csodabogzó, Máriagyüd – jedno nejstarších poutních míst v Maďarsku.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.