Hévíz - Hotel Erzsébet

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Maďarsko, Hévíz
Název ubytování Hévíz - Hotel Erzsébet
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 135 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
cyklistika, wellness, kosmetické služby, lázně, restaurace

POZNÁMKA
Domácí mazlíčci jsou na hotelu vítaní, ale pouze na dotaz, do pokojů s parketami. Dětská postýlka pro dítě do 2 let ZDARMA.

Popis stravování

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - tříchodové menu nebo bufet dle počtu hostů). Možnost bezlepkové nebo bezlaktózové stravy.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do wellness (finská a infrasauna, pára).Při pobytu 7 a více nocí možnost dokoupení některého z léčebných balíčků:Klasická léčebná kúra I. obsahuje lékařskou prohlídku a 6 procedur dle doporučení lékaře (v tom 2x bahenní zábal).Klasická léčebná kúra II. obsahuje lékařskou prohlídku a 10 procedur dle doporučení lékaře (v tom 3x bahenní zábal).VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, restaurace, kavárna, bar, terasa, zahrada, výtah, trezor, úschovna zavazadel, parkoviště, garáž, trezor, wellness (infra sauna a finská sauna), kosmetické služby, Wi-Fi, půjčovna kol, obchod se suvenýry.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (vana, WC, župan), možnost přistýlky, TV-Sat, radio, klimatizace, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceMěstečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.